Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yüzünüzdeki hatlara derinliklere çizgilere takılırmısınız

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yüzünüzdeki hatlara derinliklere çizgilere takılırmısınız

sizde var mı böyle bi takıntı bilmiyorum fakat ben yüzümüzde mimiklerle oluşan çizgilere derinliklere çok takılıyorum.. çevremdeki yakınımdaki insanlara bakıyorum özellikle şu gülerken ağzımızın kenarında oluşan derinlik onlarda normal duruşda bile pek fark edilmiyo.. ama aynada kendime bakıyorum gülmesem bile o derinlik farkediliyo sanki.. ve alın çizgileri.. aynanın içine girip bakıyorum resmen belli oluyor mu diye.. tabi yakından bakılınca baya görünüyor.. ama uzaktan ve dikkatli bakmayınca farkedilmiyo.. sonra kendi kendime ohoo onlar ilerki hayatım da iyice belli olacak özellikle gülme hatları derinlikleri.. diye kendime kompleks yapıp krem falan kullanmaya başladım ama normal cild kremleri.. fena halde taktım gidip aynada bakıp bakıp geliyorum krem falan.. biri duysa güler bu halime heralde.. gerçi netten dr sordum çok kendini göstermiyorsa birşey yapmaya gerek yok mimikleri az kullanmaya çalışın dedi.. belli oluyorsa şimdi veya ilerde botox düşünülebilir yada cild kremlerinden kısmende olsa faydalananilirsiniz dedi.. bu botox cilde yağ enjekte etme heralde.. gerdirme.. pahalıdır heralde ve faydası olduğu kadar zararıda vardır.. gerçi hiç birşey yapamayacanda bazı insanların erkek olsun bayan olsun cildine bakıyorum pürüzsüz ne derinlik ne çizgi ne başka birşey.. :roll:
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Uzun süre görmediğim bir arkadaşımı gördüm ve göz çevresindeki kırşıklıklar beni çok şaşırttı o arkadaşım yaş olarak benden küçük. O günden sonra yaşlanıcam diye korkuya kapıldım. Kendim paniğe kapıldığım yetmiyor gibi malesef şu çenem yüzünden kızıda bunalıma soktum. Onu görünce ilk söylediğim söz 8O Ne olmuş sana böyle oldu malesef. Pot kırdığım olurdu ama böylesini ilk defa kırdım. :?
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Derin çizgi değil de, sivilce izlerim kaldı. Aynaya bakınca takılmamak mümkün olmuyor gerçekten. Genellikle aynayla göz göze gelmemeye çalışıyorum bu yüzden.

Yorum

yok ya ben fena taktım aslında 28 yaşındayım ama görünüş olarak küçük gösteriyorum.. yaşımı söyledğim her insan ya hiç göstermiyorsun diyo yada inanmıyo.. ama nedense bu derinliklere takılıyorum ben.. :roll:
        bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

27 yaşındayım ve çok yaşlı gösteriyorum. Hoşlandığım kız (1 yaş büyüktü benden) bana amca demişti bir kere acaip kötü hissetmiştim kendimi. Zaten hiç gençlik dönemim olmadı. 21-22 yaşlarında çocuk gibiydim ve birden hızlı yaşlanma sürecine girdim. Sanırım genlerde bir problem var anlamadım gitti. 8) Kısacası her türlü iz var suratta. Gören de çok görmüşsün geçirmişsin abi diyo. Halbuki hiçbirşey yaşamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Vilmorin
            27 yaşındayım ve çok yaşlı gösteriyorum. Hoşlandığım kız (1 yaş büyüktü benden) bana amca demişti bir kere acaip kötü hissetmiştim kendimi. Zaten hiç gençlik dönemim olmadı. 21-22 yaşlarında çocuk gibiydim ve birden hızlı yaşlanma sürecine girdim. Sanırım genlerde bir problem var anlamadım gitti. 8) Kısacası her türlü iz var suratta. Gören de çok görmüşsün geçirmişsin abi diyo. Halbuki hiçbirşey yaşamadım.
            canın sağolsun ben usta.. ruhun genç olsun boşwer...

Yorum

henüz yok

Yorum

neden önemli bu kadar yüzümüz cildimiz görüntümüz? inan yüzündeki yara bere her neyse bunların hiç önemi yok. işte kozmetik botoks estetik bunlar insanların bu zaafından faydalanmayı çok iyi biliyolar. bunun sonu yok. önemli olan insanın aklı düşünceleri anlamlı mimikleridir bence kırışmış, buruşmuş samimiyetle bakan bir insanın yüzünde asla bunları varsa bile görmezsiniz. umarım faydası olur üzerinde mutlaka düşün. görüşmek üzere

Yorum

benim de az cok böyle bir takıntım oluştu yaşım 20.yüz hatları oturdukça olgunlaştıkça eskidiğimi hissediyorum ve aynalara bakmamaya falan başladım.takıntı mıdır bu emin değilim ama kafaya takıyorum

Yorum

cahit sıtkı tarancı yı o çizgiler meşhur etti

Yorum

İşleniyor...
                    X