Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HANİ DİYORUM DA GERÇEK DOST NASIL OLURDU??.........

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bence o kadar da kaybetmedi her şey önemini, ben umutluyum bizim nesilden
    just a smile

Yorum

Re: Selamlar

Orjinal yazı sahibi: tuana33
      Dost diye birşey yok ne yazikki .. İnsanın dostu ne ailesi, ne eşi, ne kız arkadaşı , ne de erkek arkadaşı...

Dostluk dediğimiz şey öle derin , öle kapsamlı ve öle sorumluluk duygusunu oluşturan bir durum ki kimse bu duyguyu tamamlayarak hareket edemez, edemiyorlarda zaten.

İnsanın tek dostu kendisi.Artık bunu bilir bunu sölerim ben.
      Belki bu yetmiyor ama elden gelen bir şey yok.Bunun yetersizliği canını sıksada, üzsede seni şu da bir gerçek ki en azından kafan rahat!!![/b]
      Bence yalnış düşünüyorsun benim öyle bir dostum var ama taşındı.Taşınırkende sanki hayatımın yarısınıda götürdü.Şimdi bomboş kaldım.Eve kapandım.
      <div><strong>Sıkıntıdan Ne yapacağımı Şaşırdım.<br /><br /><div align="center"><strike>SBS</strike></div></strong></div>

Yorum

kesinlikle herkes güveneceği birini arıyor

Yorum

Dostunun olduğunu bilmek,mutluluğunu,acını,hüznünü,sıkıntını paylaşabileceğin birilerinin var olması güzel şey...
          Belki çok şey beklemiyoruz dostlarımızdan...Ama aslında yapabileceği en zor şeyi istiyoruz.Bizi en az bizim kadar anlamasını...Ben kendimi bazen kendim bile anlayamadıktan sonra onlardan bunu beklemenin yanlış olduğunu düşünüyorum...
          İnsanoğlu yapı itibariyle bencil hayatta bizim de bencil olduğumuz zamanlar oluyor.Dostlarımızdan vazgeçebiliyoruz bu nedenle...
          Dostluklar hayatımızı anlamdırıyor.Ama bence hiçbiri kalıcı değil...

Yorum

İşleniyor...
          X