Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Escitalopram

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Escitalopram

escitalopram içeren antidepresan ilaçlardan kullanan varsa yorumlarını dile getirebilirler...

cipralex kullanıyorum.....Önceleri çok bocaladım paxilden cipralexe geçişim sadece paxilin beni oldukça şişirmesiydi...neredeyse patlıycaktımkılolardaan.....Cipralexin yan etkisi şuydu bır kac ay cok zorladı sankı tekrar tekrar yasadım depresyonu....anksıyete ıcın kullanıyrodum bunun ıcın rahatlattı ama ılk donemler duygusal olarak oldukca cokus yasadım...ama bı kac ayın sonunda gayet rahattım bıraz unutkanlık yaptı ılk aylarda.....herseyımı bı yerlerde unutuyordum......onun dıısnda oldukca huzurluyum yan etkısı sıfır dıyorum benım ıcın. Sadece baslangıcta bıraz huzursuz edıyro ama gayet mutluyum cıpralexle....ayrıca bende ıstah artısı yada azalısı yapmadı gayet memnunum
    GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

ben de cipralex içiyom okb için verdi 10 kilo aldım ayrıca uyku da yapıyo pis ilaç :evil:

Yorum

Destiny89 nezamndır içiyorsun?Ben hiç almadım aksine verdim.....sporda yapıyordum o aralr gercekten baay bı kılo vermıstım.....Baska bır nedenı olmasın bu ıstah artısının?
        GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

İşleniyor...
        X