Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu da benim hikayem...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: azim23 View Post
    Yok ben hiç ilaç kullanmadım.Ben kendim baş etme yöntemleri buldum diyeyim eğer düzenli spor yaparsam(yürüyüş,koşu vs) ve Kuranı kerimin türkçesini düzenli okursam hayatımı idare edebiliyorum Allaha şükürler olsun.Bu arada ben çok iyi bir müslüman olduğumu iddia etmiyorum iyi bir insan olmak için çalışıyorum ve beni rahatlatıyor.Mesela ben part time perakende sektöründe çalışıyorum birsürü insanla karşılaşıyorum işe başlamadan önce en azından yolda biraz okursam rahatlayıp işe başlıyorum daha pozitif oluyorumSporun da tempolu yürüyüşün de anksiyeteyi azalttığı bilimsel bir veri.(http://www.calmclinic.com/anxiety/tr...works)Verdiğim link yabancı bir siteden ingilizce öğretmenliğinde okuduğun için verdimBu arada ben de öğretmenlik okumayı hatta ingilizce öğretmenliğini bir aralar çok düşünmüştüm eğer üstesinden gelebilirsen çok güzel bir meslek insanlara yardımcı olman sınıfta hakimiyetin sende olması öğrencilerinde bir fark yaratabilme duygusu insana çekici geliyor
    cok tesekkur ederim yorumlarin icin bende spor yapiyorum bir suredir bunun sayesinde kilo da verdim hem ihtiyacimda vardi evet faydasi oluyor gercekten verdigin linki de inceliycem tesekkur ederim..

Yorum

İşleniyor...
    X