Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden hep yalniziz???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neden hep yalniziz???

bende bir sosyal fobigim kendimi hep yalniz hissediyorum arkadaslarimdan kendim uzaklasiyorum onlara layik deilmisim gibi hissediyorum sanki benden sıkılıyolarda soyliyemiyolarmis gibi geliyo neden hep boyle dusunuyorum bu dusuncenin yanlis oldugunu bildigim halde surekli boyle dusunuyorum okulada bu yuzden ara verdim sunumlarda basarisiz oldugum icin artik kacmak istedim o ortamdan herkes bnm basarisizligimi izlemek zorunda deil diye dusundum yapamiyorsam demekki burayi hak etmiyorum diye dusundum off niye boyleyim ??
    ve özel iliskilerimdede boyleyim kimseyi haketmedigimi dusunuyorum sadece guzellik ve iyi niyetli olmak yetmiyor diye dusunuyorum onemli olan sosyal bir insan olabilmek bence korkulari olmayan ama ben deilim bu yuzden beni sevecek kisi boyle sevsin diyorum bazen ama pek sevilcek ozellikler deil bunlar ömür boyu yalniz kalmaya mahkummu olacagim

Bende yalnızım... Hastalanmadan öncede pek arkadaşım yoktu şimdi ise hiç yok. Ama neden diye soruyorum kendime bir türlü cevabını bulamıyorum. Aslında pek takmıyorum bu aralar yanlızlığı. Sağlık sorunlarım işsizlik ve parasızlık arkadaş çevresinden daha öncelikli şu anda benim için. Sonuçta şu hayatta hiç bir psikolojik problemi olmayanlardan da yalızlık sorunu olan var. Kafam çok dağınık. Bir türlü yapabileceğim işlere odaklanamıyorum. Ya oturup programlamayı öğrenmem lazım yada açıköğretim işletme bitirmem lazım ama kafam allak bullak. Tek yaptığım şey ilaçlarımı alıp iğleşmeyi beklemek.

Yorum

bende okulu bitirmeyi cok istiyorum bitirip meslegime baslasam tum sorunlar gitcekmis gibi geliyo ama okulu bitirmek sorun iste gozumde cok buyutuyorum offf elimde deil iste boyle dusunmekten alikoyamiyorum kendimi peki ilaclarin faydasini gordunmu ??

Yorum

İlaç konusunda şöyle söyleyebilirim. 6-7 farklı çeşit ilaç kullandım. Sonra bana ilk yazılan ilaca geri döndüm. Bana ilk yazılan ilaç dışındaki ilaçların hepsi beni çok afedersin it gibi süründürdü. Yani burda doğru teşhis ve doğru ilaç çok önem arz ediyor. Peki doğru ilaç işe yarıyor mu ? Evet çok işe yarıyor. Ama şöyle bir durum var benim hastalığım ağır bir hastalık. O yüzden gıdım gıdım iğleşiyorum. Ama doğru ilacın çok faydasını gördüm.

Yorum

İşleniyor...
        X