Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi ve sinirlenen beyin kimyası

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sosyal fobi ve sinirlenen beyin kimyası

merhabalar. sosyal fobisi olan insanlar sinirlendiği zaman sosyal fobisini unutuyor hatta daha fazla girişken ve hakkını arayan birisine dönüşebiliyor. alkol ve sinirlenen insanın beyninde oluşan kimyasal olayları inceleyip ilaçlara uygulayamazlar mı? piyasada ki ilaçlar ya uyuşturuyor yada daha korkak yapıyor.kansere çare buluyorlar ama bu sf ye çare bulamıyorlar yada bulmak istemiyorlar. doktorları samimi bulmuyorum hep suçu bizde buluyorlar. bu yaştan sonra tıp okuyup kendimi tedavi etmeye karar verdim neredeyse
    ((

katiliyorum. aslinda sosyal fobi silmek istiyorsan dik.kafana.alkolu yada kokain çek işlem tamam. sosyal fobiye iyi gelen toplumun illegal yada kotu gozle baktigi maddeler. ben ilac iciyorum ama iyilesmedim yas ilerledikce sosyal.fobi azaliyor fakat yok olmuyor. sinirlenmek yeter artik demektir. sinirli biri dogru duzgun muhabbet kuramaz kursa bile ele aldigi konular cogunlukla şiddet iceren konulardir. sinirli halle arkadas edinemezsin fakat düşman(lar) elde edersin. (kendi fikrim)

Yorum

sosyal fobide en etkili madde ottur. sürekli olmamak kaydıyla az dozda. alışkanlık yapmaz migren, çeşitli vucüt ağrılar depresyonda da etkili. yasal olmamasının ticari sebepleri var. havayı en iyi temizleyen bitkidir. maruanna ormanları gerekiyor dünyaya.

Yorum

national geograghic te izledigim bisey aklima geldi. metamfetamin alan biri kendini tanrı zannediyordu ve metamfetaminin etki suresi 12 saat. adam sabah meth cekip gununu tanri olarak geciriyordu herkese ustten bakiyormus enerjik.ve aşiri cesur ve mutlu. hiçbişey içmeden butun omur bu meth kafasinda olmak isterdim

Yorum

çünkü zaten tanrıyız. ulaşacağımız nokta budur.

manikler kendilerini peygamber sanar ilerlemiş durumlarında. herhangi madde almazlar. ben de kendimi isa sanıyordum bir ara. hastaneye yatırdılar ilaçlarını basınca unuttum isa olduğumu...

Yorum

ben tam tersi. cezali gibi hissediyorum. lanetli.şanssiz.ezik.acinacak halde biri. yalniz başina bir hiç.

Yorum

yalnızlık güzeldir. yüzyılımızda insan ilişkileri çökmüştür. türkiye de insanlar beraber bişiler yaptıklarında çene çaldıklarında kendilerini iyi hissederler. çünkü bireyselleşme henüz gelişmemiştir. kavimleşme gelişmiştir. biz kavim dışıyız.

benim için yalnızlığın en olumsuz noktası çaresiz ve yalnız hissettiğimde geçmişte asla arkadaş olmak istemeyeceğim kişilerle arkadaşlık ederken kendimi bulmamdı. son yıllarda bu olumsuz etkiyi yok ettim. en iyi hisettiğim zamanlar yalnız bişiler ortaya koyduğum zamanlarım. kimseye ihtiyaç duymamak güzel bir duygu.

konuşmayınca bir an yalnız kalınca millet kafayı yiyor kültürel yapı toplumun yapısından gelen bi durum. senin suçun yok. kolay dışlayan da bir toplumuz.

gelişmiş insanlar kendini konuşmaya ve insanlara değil, işlerine güçlerine veriyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: çağla12 View Post
                yalnızlık güzeldir. yüzyılımızda insan ilişkileri çökmüştür. türkiye de insanlar beraber bişiler yaptıklarında çene çaldıklarında kendilerini iyi hissederler. çünkü bireyselleşme henüz gelişmemiştir. kavimleşme gelişmiştir. biz kavim dışıyız.

benim için yalnızlığın en olumsuz noktası çaresiz ve yalnız hissettiğimde geçmişte asla arkadaş olmak istemeyeceğim kişilerle arkadaşlık ederken kendimi bulmamdı. son yıllarda bu olumsuz etkiyi yok ettim. en iyi hisettiğim zamanlar yalnız bişiler ortaya koyduğum zamanlarım. kimseye ihtiyaç duymamak güzel bir duygu.

konuşmayınca bir an yalnız kalınca millet kafayı yiyor kültürel yapı toplumun yapısından gelen bi durum. senin suçun yok. kolay dışlayan da bir toplumuz.

gelişmiş insanlar kendini konuşmaya ve insanlara değil, işlerine güçlerine veriyorlar.
                bunlari bende biliyorum. ama bilmedigim nereye kadar boyle devam edicek. sabah 5-6 saatlerinde camdan bakiyorum sokak kopekleri bile senin bahsettigin kavim gibi. 10 tane sokak kopegi sokaklari geziyorlar. kopekler bile yalniz degil. sen yalnizliga alişsaydin konusma ihtiyaci duymasaydin internette forumlarda dertlesecek yer insan aramazdin kusura bakma ama insan sosyal bi varliktir. sosyal ol(a)madigi zaman psikolojik sorunlar yaşar.

Yorum

evet bana internet yetiyor insanları severim, yardım etmeyi isterim gerekince yardım isteyebilirim. insanlarla bir alıp veremediğim yok benim. sadece bu kadar bitişmeye gerek yok. oturup ben neden yalnızım diye arabesk yapmak yerine bir işin ucundan tutmak bişiler üretmek gerektiğini düşünüyorum. etrafıma bakıyorum ve üretimden çok konuşmayı seçen içerik olarakta dedikodudan hoşlanan bir toplum yapımız var. çalışkan olsaydık bu kadar çöplük bi toplum olmazdık. sen de köpekleri kıskanacağına yalnızlığının nelerden kaynaklandığını düşün muhtemelen kendini sevmiyorsun ve saklanıyorsun. ben şizoid yapıda olduğum için selamsız sabahsızım, karşı tarafın adımını bekliyorum. oysa ki insanlar sen bir adım atarsan iki adım atıyorlar.
                  çoğunlukla psikolojik sorunu olan insanlar sosyalleşemiyor bu da ruhsal sorunu tetikliyor bence.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: çağla12 View Post
                    evet bana internet yetiyor insanları severim, yardım etmeyi isterim gerekince yardım isteyebilirim. insanlarla bir alıp veremediğim yok benim. sadece bu kadar bitişmeye gerek yok. oturup ben neden yalnızım diye arabesk yapmak yerine bir işin ucundan tutmak bişiler üretmek gerektiğini düşünüyorum. etrafıma bakıyorum ve üretimden çok konuşmayı seçen içerik olarakta dedikodudan hoşlanan bir toplum yapımız var. çalışkan olsaydık bu kadar çöplük bi toplum olmazdık. sen de köpekleri kıskanacağına yalnızlığının nelerden kaynaklandığını düşün muhtemelen kendini sevmiyorsun ve saklanıyorsun. ben şizoid yapıda olduğum için selamsız sabahsızım, karşı tarafın adımını bekliyorum. oysa ki insanlar sen bir adım atarsan iki adım atıyorlar.
                    çoğunlukla psikolojik sorunu olan insanlar sosyalleşemiyor bu da ruhsal sorunu tetikliyor bence.
                    bana olanlari ne tam anlatabiliyorum ne de internette benim gibi bi sorun yaşayanlari gördüm. çok zor durumdayim. bu sizofren ilaclari erkeklere gore degil. prolaktini yukseltiyor. memeleri buyutuyor.cinsiyertsiz birine donusturuyor

Yorum

anlatmayı dene, anlayabilirim. göğüsleri büyük olan erkekler var ilaçsız da. zor bir durum. bende prolaktin yüksek. aşırı tüylenme yapıyor çenemdeki tüyleri almsam keçi sakallı olabilirim. bir kadın için de bu çk zor epilasyon işe yaramıyor, bi süre sonra tekrar çıkıyor. hipofizde tümör oluşturma riski var bir yandan. endokrin ilaçlarıyla psikiyatrik ilaçlar birlikte kullanılamadığı için çözümsüz. napıcaz bilmiyorum fefe hayatımız kaymış.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fefe8 View Post
                        national geograghic te izledigim bisey aklima geldi. metamfetamin alan biri kendini tanrı zannediyordu ve metamfetaminin etki suresi 12 saat. adam sabah meth cekip gununu tanri olarak geciriyordu herkese ustten bakiyormus enerjik.ve aşiri cesur ve mutlu. hiçbişey içmeden butun omur bu meth kafasinda olmak isterdim

hitlerde metamfetamin bağımlısıydı.
                        ((

Yorum

arkadaşlar bundan 100 yıl önce çocuk felcinden kitlelerce insan ölüyordu. tanı belliydi ama kullanılan ilaçlar etki etmiyordu. bence psikoloji hastalıklarında da tanı belli ama tedavi yok.
                          ((

Yorum

bahsettiğiniz illegal maddeler dopaminerjiktir ve psikotik yapabilir

Yorum

İşleniyor...
                            X