Duyuru

Collapse
No announcement yet.

''evinizdeki terapist'' kitabı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ''evinizdeki terapist'' kitabı

arkadaslar oncelıkle meraba.. foruma uyeyım ama 40 yılda 1 girerim. bundan sonra sık sık girmeye karar verdim.. evinizdeki terapist isimli kitabı okuyan var mı ? ben yeni basladım bi arkadasım önerdi. sf için bire bir oldugunu söyledi.. bilişsel davranıscı terapiden bashediyor.. okuyanlar varsa onlarla sohbet etmek kıtap hakkında tartısmak ısterım..

yazarını öğrenebilir miyim?

Yorum

İşim olmaz
      Sevilmektense Güvenilmeyi Tercih Ederim.!!

Yorum

Okumadım..

Ama geçmişte bu forumda bu kitabı okuyup , iyi oldukların söyleyenler vardı. hatırlıyorum..
        Okumaktan zarar gelemez. eğer içinde pratik yaptıran tablo -uygulama ,vb varsa iyi olur.

Psikonet yayınlarına da bakın derim..güzel kitapları var.
        Dr. Burns - iyi hissetmek , genel olarak depresyon için ; okunmasını tavsiye ederim şahsen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aze View Post
          Okumadım..

Ama geçmişte bu forumda bu kitabı okuyup , iyi oldukların söyleyenler vardı. hatırlıyorum..
          Okumaktan zarar gelemez. eğer içinde pratik yaptıran tablo -uygulama ,vb varsa iyi olur.

Psikonet yayınlarına da bakın derim..güzel kitapları var.
          Dr. Burns - iyi hissetmek , genel olarak depresyon için ; okunmasını tavsiye ederim şahsen.
          iyi hissetemk bana agır geldı ılk 50 den sonra bıraktım. onun yerıne Evinizdeki Terapist - Dennis Greenberger aldım. kıtap akıcı ve anlaması cok kolay.. teorik bilgiler yok. iyi hissetmek de tamamen agır depresyon hastalarından bahsetmıs.. Evinizdeki Terapist - Dennis Greenberger ise daha cok basıt ve anlasılır..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: plahanx View Post
            İşim olmaz
            neden cvp verıp parazit yapıyosun o zaman kardeş !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maria View Post
              yazarını öğrenebilir miyim?
              Evinizdeki Terapist - Dennis Greenberger

Yorum

İşleniyor...
              X