Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ailemden çok korkuyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ailemden çok korkuyorum

merhaba ailemin yetiştirmesi, kısıtlaması ve baskısı benim sf olmamda ki en büyük etkendir. 2 gün önce arabama saldırıldı. biri camı çaldı açar açmaz saldırdı. burnuma yumruk yedim ve sol koluma küçük bir bıçak sapladı. o can havliyle kaçarken de yan dikiz aynamın camını kırdılar. ben tabi eve gitmeden önce benzinlikte kanları temizledim koluma dikiş gerektiriyordu ama hastaneye gitmedim. adli vaka olacaktı eve kağıt gidecek diye. eve geldim hiç bişi olmamış gibi zaten onlarda acun seyrediyolardı dikkat etmediler odama kapandım. sabah olunca sağlık ocağına pansuman yaptırdım ve tetenzo aşısı oldum. ama hala çok korkuyorum. arabanın camını nasıl açıklıycam diye. araba duvara doğru park edilmiş ayna belli olmuyor. birisi kırmış haberim yok desemde yine bana bağıracaklar baskı yapacaklar. ne yapacağımı bilmiyorum. ailemin baskısı çok üstümde. annem kaş göz hareketleriyle yönetiyor beni. çok baskı var. odamdan dışarı çıkamıyorum
    ((

durumu gizleme,ailene olduğu gibi anlat.olayda senin bir suçun yoksa anlatmaktan niye çekinesinki?

Yorum

İşleniyor...
    X