Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gece Yaşayanlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gece Yaşayanlar

Arkadaşlar ben geceyi daha çok seviyorum ve gece geç saatlere kadar uyuyamıyorum.bunun sf ile de yakından ilgisi var sanırım.
    Aranızda benim gibi gececi olan kimler var

ben

Yorum

ben de geceyi çok seviyorum.gece hayatını da,gece tek başıma evde takılmayı da.ayrı bir büyüsü var gecenin.sanki ne yaparsan yap orada kalacak,gece tüm yaptığım haylazlıkları örtecekmiş gibi hissederim,onun için de daha rahat olurum.gündüz vakitleri kasar beni.iyiki geceler var.bunu bazen de gece vakti dünyaya gelmeme bağlıyorum
      yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

Belki genellemek yanlış olur ama benim geceyi sevmem sf'den dolayı.Çünki gece,karanlık insanı saklıyor elektraya'nın da dediği gibi sanki kusurlarımızı örtüyor.gündüz sokağa çıkıp dolaşmaktansa gece gezmeyi tercih ediyorum en azından karanlıkta herkesin gözü benim üzerimdeymiş gibi aptalca bir düşünceye takılmıyorum.

Yorum

Bunun sosyal fobiyle herhangi bir alakası yoktur. Ömründe en küçük bir depresyon dahi geçirmemiş bir kişi olarak ben, gece olunca DVD'ye bir korku filmi atıp, neskafemi de koyup baddaniyeme sarılıp filmi izlemeye bayılan bir kişiyim. Sabaha kadar korku filmi izleyip, imam ezanı okumaya başladığında da postu yatağa sermeye bayılırım...

Bu sanırım, gecenin yarattığı atmosferle alakalı bir konu. Başka bir şeyle ilgisinin olacağını hiç sanmıyorum.

Yorum

artık nerdeyse gündüz uyuma huyum hiç yok, geceleri de oturmaktan keyif almıyorum ama 3'ten önce de yatmam genelde.. sosyal fobiyle bi ilgisi yok ama uykuyu alamayınca psikolojinin daha berbat olduğu da gerçek..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tugrul_Sad
              Bunun sosyal fobiyle herhangi bir alakası yoktur. Ömründe en küçük bir depresyon dahi geçirmemiş bir kişi olarak ben, gece olunca DVD'ye bir korku filmi atıp, neskafemi de koyup baddaniyeme sarılıp filmi izlemeye bayılan bir kişiyim. Sabaha kadar korku filmi izleyip, imam ezanı okumaya başladığında da postu yatağa sermeye bayılırım...

Bu sanırım, gecenin yarattığı atmosferle alakalı bir konu. Başka bir şeyle ilgisinin olacağını hiç sanmıyorum.
              tuğrul_sad anılarımı canlandırdın...bende çok severim..ama yanımda bir olursa...yoksa korkarım.... 8O
              <div><br />DEgİsİM RUZGARLARI ESMEYE BAŞLADIGINDA, UYANIKLAR YELKEN ACAR, APTALLAR DUVAR ORERLER...<br /><br /><br /></div>

Yorum

anksiyete hastası olarak bir günde iki farklı kişi oluyorum. gündüz panik ve kaygılı, gece ise tüm sorunlardan kurtulmuş, sakin, huzurlu biri oluyorum. günlük hayatın keşmekeşliği işte...

Yorum

ben de geceleri seviyorum, gündüzleri de seviyorum zaten az uyurum da geç yatarım oturur film izlerim, arkadaşlarımda msnden sohbet ederim falan.
                  just a smile

Yorum

ben

gece yatmayı çok sevıyorum :lol:

ama sf lıde değilim...

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

...................
                      Last edited by hale46; 04-07-2015, 06:11 AM.

Yorum

kendimi bildim bileli geceleri severim
                        kendimle kalabildiğim zaman dilimi olarak görüyorum
                        gündüzleri kendimden çok görevlerimin oluşturduğu biri oluyorum

Yorum

geceyi bir çok kişi sever gece herkes eline ayağını çekiyor hayattan daha bir sakin oluyor ve daha bir özgür oluyorsun...o yüzden güzel gelir gece....ben de gece herkes yattıktan sonra tv seyretmeyi çok severim mesela

Yorum

gündüz ne konuşacam,nasıl yapacam millet ne der bir gören olan korkusuyla stres hat safhaya ulaşıyor.gece kendimle başbaşayım sadece kendimi dinliyorum.
                            ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

geceleri yaşamayı severim. sırdaşım arkadaşım geceler. aslında ben yanlızlığı severim. yanlızlıkta beni sever...

Yorum

İşleniyor...
                              X