Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yarın yeni tanışacağım misafirlerimiz var !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yarın yeni tanışacağım misafirlerimiz var !!!

Arkadaşlar yarın akşam arefe günü, eve bi konuk ağarlıyacağız, bizim öğrenci kiracılar, 4 bayan gelecekler ve ben onları tanımıyorum, daha yeni tanışacağım ve dolayısıyla endişelenme durumları baş gösterdi, ne yapsam da iftara katılmasam diyorum kendi kendime... Ama annem, babam ve ben varım, arkadaşlar napsam, katılsam mı, yoksa dışarda bir yerde mi yesem, acayip heyecanlanırım şimdi yaa, birde çekingen (benim gibi) olmayan bi grup, bu daha da kötü.. Siz olsaydınız napardınız ne olur bi fikir verin ???

Valla rahat olmalıısn

aynısı beniöm başıma geldi

diyeceksin ki onlarda insan bende insanım

sonuçta seni yemeyecekler

onlarda çok aciz sende

sadece onların tonundan konuş Olsun bitsin

Yorum

kesinlikle katılmalısın.....

ben öğrenciyken karşı komşumuz bir teyze vardı..oda bizi yemeğe çağarırdı... hala unutmam o teyzeyi çokta sevmiştik...okadar yardımı olduki yani hiç bişey yapmasa bile sıcaktı bizi düşünmesi bile yetiyordu birde kızı vardı onunda hiç tanışmamıştık annesi sayesinde tanştık sonra oda bizi çok sevdi şey demişti ben ilk başlarda size çok sinir oluyodum falan ama hiçte düşündüğüm gbi değilmişsiniz...
      bazen onları görmek için bile gidesim gelir o şehre özlüyorum...

bence katılmalısın...umarım iyi anlaşırsınız.... çekinme hem sen ev sahibisin...
      <div><br />DEgİsİM RUZGARLARI ESMEYE BAŞLADIGINDA, UYANIKLAR YELKEN ACAR, APTALLAR DUVAR ORERLER...<br /><br /><br /></div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nnetmaniaa
        Valla rahat olmalıısn

aynısı beniöm başıma geldi

diyeceksin ki onlarda insan bende insanım

sonuçta seni yemeyecekler

onlarda çok aciz sende

sadece onların tonundan konuş Olsun bitsin
        Ahh ne kadar zor, dilim diyor ama yüreğim hop hop, yerinde durmuyor, bu gibi tanımadığım kişilerde hep oluyor bu.. Ne zor durum Allahım yaa... Karşımdakiler öyle rahat insanlardır ki gel de rahat ol off... saol yaa şu ses tonundan konuşma olayı kafama yattı, saol

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dishy
          kesinlikle katılmalısın.....

ben öğrenciyken karşı komşumuz bir teyze vardı..oda bizi yemeğe çağarırdı... hala unutmam o teyzeyi çokta sevmiştik...okadar yardımı olduki yani hiç bişey yapmasa bile sıcaktı bizi düşünmesi bile yetiyordu birde kızı vardı onunda hiç tanışmamıştık annesi sayesinde tanştık sonra oda bizi çok sevdi şey demişti ben ilk başlarda size çok sinir oluyodum falan ama hiçte düşündüğüm gbi değilmişsiniz...
          bazen onları görmek için bile gidesim gelir o şehre özlüyorum...

bence katılmalısın...umarım iyi anlaşırsınız.... çekinme hem sen ev sahibisin...
          saol yaa rahatlattın şu teyze olayıyla İnşallah iyi anlaşırız, birde ailem yanımda olacak ya, bi tuhaf ortam olacak yaa.. 4 kız, baba, anne bir de ben hadi hayırlısı, tavsiyen ve anın için saol yaa

Yorum

evet anne baba olunca biraz daha kasılırsın...şey ya zaten onlar şimdi ev yemeklerini falan özlemişlerdir...yemekten falan konuşunca ortam rahatlar...bi bakmışın hoppp muhabbete dalmışsınız..sen güler yüzlü ol suratını asma yeter...
            <div><br />DEgİsİM RUZGARLARI ESMEYE BAŞLADIGINDA, UYANIKLAR YELKEN ACAR, APTALLAR DUVAR ORERLER...<br /><br /><br /></div>

Yorum

...

hahahaha çok hoşuma gitti yazın bence katılma yemeğe daha sonra evde kimse yokken çağır hepsini
              şaka bir yana bence çok güzel bir ortam olacak...
              bir ihtimal daha var hepsi cadaloz olabilir

Yorum

evet anne baba olunca biraz daha kasılırsın...şey ya zaten onlar şimdi ev yemeklerini falan özlemişlerdir...yemekten falan konuşunca ortam rahatlar...bi bakmışın hoppp muhabbete dalmışsınız..sen güler yüzlü ol suratını asma yeter...
                evet yaa, yemek konusu kesinlikle açılır, inşallah dediğin gibi muhabbete dalarız... zaten pek konuşkanlarmış, surat asma olayı hiç olmaz, hep güler yüzlüyümdür misafirlere karşı... İnşş dediğin gibi olur yaa, çok saol gerçekten yaa, ilgilendiğin için...

Yorum

birazcıkta olsa rahatlata bildiysem ne mutlu ehhh detayları yazarsın artık...
                  umarım iyi vakit geçirisiniz...

Yorum

birazcıkta olsa rahatlata bildiysem ne mutlu ehhh detayları yazarsın artık...
                    umarım iyi vakit geçirisiniz...
                    umarım yaa, ii geçerse yazarım, geçmezze yazcak bşi yok... tekrar çok saol dishy...

Yorum

Ben kesinlikle katılmazdım 4 tane öğrenci bayanla oturup aynı masada yemek mi yiyeceksin benim için çok utanç verici, çok utanırdım.
                      Her şey güzel olacak...

Yorum

kardeş senin sf durumun nedir bilemem ama ben olsam katılmazdım.tabi burada senin aileninle olan ilişkin ve onların yanında rahat mısın değil misin bu da önemli.Elbette normal olan korkma konuş katıl hatta espri patlat bol bol kır geçir ortalığı hatta kızlardan fıstık al bakarsın birini de ayarlarsın diyeceğim ama sf'nin gözü körolsun işte :cry:

Yorum

sizin kiracılar öğrenciler ve üstelik 4 bayanlar....ev nerde hacı?...karşı daire boş mu?

Yorum

geldiler mi misafirlerin?

nasıl geçti?
                            öldürmeyen acı güçlendirir !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: signora_rosa
                              geldiler mi misafirlerin?

nasıl geçti?
                              Acayip geveze bi takım, bana konuşmaya fısat kalmadı, bende konuşmalarını eşlik ettim, onların söylediklerini onayladım, tabi tebessümle, bi kaç anımı anlattım, sora çektim gittim odama, başım ağrıdı... e sonuçta kiracılarımız fazla yüz vermemek lazım öle işte genel olarak iyiydi...

Yorum

İşleniyor...
                              X