Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF'liler icin uygun meslekler?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bence öyle bir meslek seçmeye çabalayacağına, sf'ni yenmeye çabala..
    Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
    Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
    Aldatıyor,aldanıyoruz
    Üç öğün de...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
      bence öyle bir meslek seçmeye çabalayacağına, sf'ni yenmeye çabala..
      belki seçeceği meslekle yener sf'yi
      Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Sf'lilerin yapabileceği meslekleri araştırmak yerine Sf'lilerin kendine özgüveni hakkında bir toplum-örgüt oluşturulması daha yararlı olur.
        Mutluluk;beni sevmen kadar imkansız...

Yorum

bence bundan kurtulmak daha iyi. ben daha kurtulabilmiş değilim ama

Yorum

ne isterse yapar bence nıye kısıtlanacak anlamadm
            "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

bekçilik olabilir.

Yorum

bence kendını acmak ıcın en sosyal ısı secmelı kaca kaca daha cok sf olmıcakmı sonucta zaten tedavısı uzerıne gıtmek ısı olursa mecbur duzelır ac kalınca ne sf kalır ne bısey

Yorum

Orjinal yazı sahibi: desperado54 View Post
                  bence kendını acmak ıcın en sosyal ısı secmelı kaca kaca daha cok sf olmıcakmı sonucta zaten tedavısı uzerıne gıtmek ısı olursa mecbur duzelır ac kalınca ne sf kalır ne bısey
                  des sen rahatsızlığını aşmaya kararlı,başaracağına inanan,iradeli,sabırlı insanlar için öneri yapmışsın ve sonuna kadar haklısın bunlar 1.grup sf.hastalığının üzerine gitmeyip onu kabullenen ya da çözemeyeceğini düşünen güçsüz,iradesiz,sabırsız,inançsız olan ikinci grup sflere ise bekçilik,çobanlık gibi meslekler uygundur.

Yorum

önerim markette kasıyer veya reyon görevlisi olmak olabilir. 4 yanında insan var ve sana ihtiyaçları oluyor. kendine güvenin gelebilir
                    "Saçımı taradım, keşke yüzümü de tarayabilseydim''
                    Charles bukowski

Yorum

Orjinal yazı sahibi: wind34 View Post
                      des sen rahatsızlığını aşmaya kararlı,başaracağına inanan,iradeli,sabırlı insanlar için öneri yapmışsın ve sonuna kadar haklısın bunlar 1.grup sf.hastalığının üzerine gitmeyip onu kabullenen ya da çözemeyeceğini düşünen güçsüz,iradesiz,sabırsız,inançsız olan ikinci grup sflere ise bekçilik,çobanlık gibi meslekler uygundur.
                      yıllarca emek ver okullar oku diplomalar kazan üniyi bitir bilmem nereye gel sonra çoban ol bekçi ol,yazık değil mi yaa win

Yorum

vallahi düşünüyorum düşünüyorum bende bi bok olmaz diyorum iyileşmezsem.
                        wellcome to the desert of the real.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KASIRGA View Post
                          vallahi düşünüyorum düşünüyorum bende bi bok olmaz diyorum iyileşmezsem.
                          abi niye öle dion yaa yapma

Yorum

insanlarla çok ilişki içinde olunmayan meslekler..bilgisayarla ilgili bi meslek mesela

Yorum

ingilizce öğrenmek sf de bir işe yaramıyor. öğrensen nolacakki insanlarla konuşamayınca....

Yorum

bir sf li için en uygun iş çiftçiliktir. yada hayvancılık. böyle doğada traktörün üstünde kimse yokken rahat rahat çalışabilirsin.

Yorum

İşleniyor...
                                X