Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kusma korkusu ve Sosyal Fobi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kusma korkusu ve Sosyal Fobi

Yaklaşık 8 ay önce kusmalı uzun süren bir hastalık yaşadım.bu hastalıktan sonra ben de toplumda kusma korkusu fobi olarak kaldı.Buna bağlı olarak da sosyal fobi oluştu.Yaklaşık 7 aydır ilaç tedavisi görüyorum.Bir ara gerilese de, şu anda yine beni oldukça rahatsız ediyor.Korkularımın üzerine gidiyorum.Ancak aynı ortama tekrar girince yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum.Buna benzer durumda olanlar, yorumlarınızı bekliyorum.Yorumlar için şimdiden teşekkürler...

bende bi süre yaşadığım olaylardan dolayı,dışkılama fobisi yaşıyorum.2 gün önce başladım tedaviye

Yorum

ARKADAŞLAR ÇIRILÇIPLAK SOKAGA FIRLASANIZA KOŞSANIZ HATTA TVDE HABER OLSANIZ BİLE 1 HAFTA SONRA HERKES UNUTUR İNSANLARIN YANınDAN GEÇSENİZ HATIRLAMAZLAR AYRICA KİMSENİN UMRUNDA OLMAZ yani rezil olucam diye bosuna korkuyoruz

Yorum

aynı şeyde bendede var çok kusmalı bi hastalıktan geçtim ve sonucu ve bıraktığı ağır bi kronik hastalık ve bu fobi ilaç kullandıktan bi 15 20 gün sonra geçmişti ama doktorum antidepresanları bırak dedikten sonra tekrar etti nüksetti bende ona sormadan bidaha başladım inşlaah geçer ya offf

Yorum

İşleniyor...
        X