Duyuru

Collapse
No announcement yet.

UNUTABILMEM MUMKUN MU?NASIL BAŞARABİLİRİM?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• UNUTABILMEM MUMKUN MU?NASIL BAŞARABİLİRİM?

Ona kanabilirim!! Kanmak istemiyorum sonuçta duyguyla başladım yola belki hata yaptım tanımadan sevgimi bakışlarımla anlattım.o da zamanla tepki verdi bana....ama hayatında biri oldugunu duydugumda ondan gelen bakışları onemsemedım tınlamadan geçtim Ama aradan aylar geçmesine rağmen beni görünce manalı manalı bakıyor benim davranışlarımla da tepkım ortada onu görmemezlikten geliyorum. hayatıma o kızdan ayrılıp girse bile onla ilişkinin sağlıklı olmayacağını düşünüyorum.Güvenim olmayacak ve sevgım onu elde ettıkten ve tanıdıktan sonra bıtecek belkıde :?: şimdi onun bakışlarından sonra oluşan bu takıntıyı nasıl atlatabılırım? Onu düşünürken bulmam kendimi kalbımı agrıyor hıssetmemı nasıl engelleyebılırım?Onu nasıl unutabılırım?Bide yetmezmiş gibi aynı yurtta aynı evı paylastıgım kızla aynı sınıftalarmış???Kendımı nasıl rahatlatabılırm? Yani iki dil dökse kandıracak beni ama zaten tanısmıyoruz aman o da olmasın lutfen ortak bır arkadas ve ortam olusmasın umarım o kızda bunla samımı fılan degıldır!!!Kararım net onu unutmak istiyorum bunun için neler yapsam?fikirleriniz benim için değerli ıkı bı sey yazmanız bıle rahatlatır beni?teskkurler sımdıden
    GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

baştan sona çok güzel yazmışsın..

kanma ona :!:

keşke başka biri olabilseydi senin hayatında :roll:

Yorum

en güzel ceza unutmaktır bence ..
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Siz peki onun bakışlarını yanlış anlamış olamaz mısınız? Hani bazen olur; bir kız ve bir erkek tesadüfen göz göze geldi mi, bir tanesi tutup "o bana aşıktı" der çıkar. Umarım sizde böyle bir durum söz konusu değildir.

Eğer böyle bir şey yoksa ve bahsettiğiniz erkek, bir kız arkadaşı olduğu hâlde size yeşil ışık yakıyorsa, ona hiç güvenmeyin derim. Erkekler bazen böyle şeyler yaparlar, yani birlikte oldukları bir kız varken başka kızlara da yeşil ışık yakıp beraber olmak isterler. Tabi bunu yapan kız da var, her iki cins de yapıyor. Fakat ortada bir gerçek var ki böyle bir insanın hiç bir şeyine güvenilmez. Yarın da aynısını sana yapar. Ayrıca "2. kız" olmayı sanıyorum istemezsin.

İşte bu yüzden, beni dinler misin bilmiyorum ama ben o çocuğu kafandan sil at derim. Uğraşmaya değmez öyleleri için.

Yorum

siyah çelenk haklısın ugrasmaya değmeyeceğini bende biliyorum.Yalnız bı insan geçekten ona bakmayı(2 AY KADAR İLGİLENDİM) kestiğm andan ıtıbaren bana ulasma yoluna gırdı yanlışlıkla çarpmalar gerçekten bakıyor malesef keşke yanlış anlasaydım ama oyle değil SAĞOLUN BU ARADA ARKADAŞLAR!!!!!!

AMA BEN NASIL UNUTABİLİRİM?HALA CEVAP ALAMADIM DEMEK Kİ ZAMAN LAZIM BİRAZDA ONU VE ONU ANIMSATAN ŞEYLERİ ÖNEMSEMEMEK GALİBA Ama onu görünce bunu başaramadığımı farkettim neyse biraz daha kararlılık gerekli belkıide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ranil
            en güzel ceza unutmaktır bence ..
            bunu nasıl başarıcam bilmiyorum inat kalbim sözümü dinlemiyor ınadına bende unutmak istiyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kafein
              baştan sona çok güzel yazmışsın..

kanma ona :!:

keşke başka biri olabilseydi senin hayatında :roll:
              :idea: çok mantıklı yazmışsın

KEŞKE OLSA AMA KARŞIMA ÇIKAN HEP BENDEN KMLERCE UZAĞA GİDİYOR 8O YANİ BULMUŞKEN MESAFE GİRİYOR ARAMA!!!
              Bi de ne kadar sağlıklı birinii unutmak için birinden faydalanmmak yada faydalanmak değil belki ama bu hisleri bana unutturacak kimsseyi göremiyorum çevremde umarım çıkar karşıma Hem sevgiye de ınancım kırılmamış olur

Yorum

OHHHHHHHHH oooooooohhhhhhhhhh Ohhhhhh ki ne ohhhhhhhhhh
                Unutmanın mantıklı olduğuna karar verip unutamamak ne kadar zordur bilirim ve bunu bi kere daha başardım ohhh içimden defettim onu.İnsan isteyince başarıyormuş....İçimde oluşan kinle zamanla koluma birini takıp önünden geçmek falan filan düşünceleri geçti beynimden ama az biraz zamana sarıldıkça ve kendine değer verdikçe sana layık olmayandan vazgeçebiliyormuşsun. Ve sanırım artık duygularıma hakim olabiliyorum Benim gibi bir insana nasıl bir insan yakışır bunu ve Kesinlikle onun gibi bir zavallı gerekmediğini de biliyorum...

Yorum

Zaman her şeyin ilacıdır şahit olduğun gibi depresyonzede...

Tanrının bize verdiği en güzel nimet ne diye düşünürüm bazen ilk sırayı sağlıkla unutmak arasında hangisine vereceğimi bilemiyorum..

Düşünseniz de ya unutamasaydık? Acıları, kederleri, pişmanlıkları..? unutamasaydık yaşayamazdık sanırım
                  GüzelBakanGüzlGörürGüzlGörenGüzl Düşünür

Yorum

Vay be ne gariptir ki artık ona hiçbir şey hissetmiyorum.Sadece bazen garip bir sıkıntı oluyor birden yüreğimde o hala etrafımda dönerken ya da kendini bana kanıtlamaya çalışırken.....Ama artık mantığımın seçtiği doğruyu yüreğimde hissetmek öyle hoşuma gidiyor ki O ne yapmaya çalışıyor ne düşünüyor umrumda bile değil etkisiz eleman ve etkisiz kişilk olarak yaşayacak artık hayatımda...Ama çok güzel bir deneyimle mezun oldum bu dersten de....

Hayatıma başkasını aldım ama onun da aradığım kişi olmadığını düşünüyorum hissettiğn güzelliği bir iki cümleyle davranışla tüketiyorlar :roll: Galiba Sultanlığa devam edeceğim!!! İstediğim kişiyi de aramıyorum artık. Birgün karşıma çıkarsa o zaman işte ne olursa olsun yaparım onun için yoksa umrumda bile değil artık hiçkimse ....

Yorum

İşleniyor...
                    X