Duyuru

Collapse
No announcement yet.

burdan birisiyle evlenmek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• burdan birisiyle evlenmek

arkadaşlar başlık altında yanlış fikirler düşünmeyin

buradan benim sorunlarımı yaşayan veya benzer sorunlar yaşayan bir bayanla hayatmı birleştirsem ortaya nasıl bir sonuç çıkar acaba

sonuçta birbirimizi gayet iyi anlayacağımız kesin çünkü dertler aynı

ama birbirimize destek olabilecekmiyiz mesele bu ikimizde karamsarlığa vurursak
    ozaman çok sorun olabilir

sadece bu konuyla ilgili başlık açıp insanların ne düşündüğünü öğrenmek istiyorum

yani sonuçta anormal bir durum değil bence

Bence son derece anormal bir durum...

Ben, aynı mahallede oturduğum, aynı muhitte çalıştığım insanlara bile güvenemiyorum; siz nasıl oluyor da bir internet sitesinde yazan, aslında kim olduğu, ne olduğu ve neci olduğu belli olmayan bir kişiye güvenebileceksiniz? Evlenmekten bahsediyorsunuz, çocuk oyuncağı değil bu iş.

Açıkçası bir gün gelir de kendi kafamda evlenmeye ikna olursam, bunu istersem, bu kesinlikle bir internet sitesinde tanıştığım bir kişi olmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Siyah_Celenk
      Bence son derece anormal bir durum...

Ben, aynı mahallede oturduğum, aynı muhitte çalıştığım insanlara bile güvenemiyorum; siz nasıl oluyor da bir internet sitesinde yazan, aslında kim olduğu, ne olduğu ve neci olduğu belli olmayan bir kişiye güvenebileceksiniz? Evlenmekten bahsediyorsunuz, çocuk oyuncağı değil bu iş.

Açıkçası bir gün gelir de kendi kafamda evlenmeye ikna olursam, bunu istersem, bu kesinlikle bir internet sitesinde tanıştığım bir kişi olmaz.
      Esas fikir olarak katılıyorum. En iyisi gerçek hayattan tanıdığımız insanlarla evlenmek. Sanal aşklar sanal kalmaya mahkum çoğunlukla . Ben de sanal aşk yaşadım ve bunu gerçek hayatta buluşarak sanallıktan çıkardık , yine de sanal aşklardan uzak durun derim.

Yorum

çok riskli bi durum. yıllarca tanıdıgın insan için bile yeri geldiginde hiç tanıyamamışım diyorsun...tabi yinede belli olmaz.

Yorum

sanalda başlayan sanalda biter.

Yorum

sorun veya dert dediğinizin içeriğinde ne var?
            öncelikle bunu bilmek gerekiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kelebek_etkisi
              Buradan önce yazdığım ve siteye Türkiye'den erişimin engellenmesi yüzünden mecburen ayrılmak zorunda kaldığım bir forum sitesinde bir kişi, günde 5 - 10 özel mesaj göndererek, ısrarla benimle MSN'de konuşmak istediği belirtiyordu. Bir kaç sefer usulüne uygun MSN kullanmadığımı anlattım ama anlamadı. Fırçaladım olmadı, yöneticiye şikâyet ettim, uyardılar falan ama işe yaramadı. Sonunda bir hesap alıp derdi nedir diye sormak istedim.

Bu bir kızmış. Benimle tanışmak istemiş. Neyse biraz konuştuk falan, bir kaç kez konuştuktan sonra tuttu bana aşık olduğunu söyledi. O an gülmekten kendimi alamadım çünkü bir insan görmediği bir insana nasıl aşık olabilir anlayamadım. Bunu ona da sordum ama insan bedene değil yüreğe aşık olur gibi edebi şeyler söyledi ama dinlemedim tabi. Kapattım MSN'yi, bir daha da görüşmedim...

Gerçekten sanal aşklar komik oluyor. Hiç görmediğin, bilmediğin ve tanımadığın bir insana bir insan nasıl aşık olabiliyor gerçekten aklım almıyor.

Yorum

bence yanlış bir kanı taşıdığın ortada.

yani iki kanadı kırık kuş bir araya gelip diğer sağlam kanatları ile uçabilir mi ?

bence hayır çünkü kanatlar bir gövdeyi taşıyabilir anca iki gövdeyi değil.

ikincisi burdan biri ile derken kastın neydi acaba.

burdaki herkes sorunlu mu sence. bence değil.

kimileri psikoloji ile ilgilenen kesim.

kimizi ise sorunlu olanlara yardım etmek isteyen kesim.

bence psikolojini düzeltip sağlıklı ilişkilerin kapısını sana açacak yapılanmayı kazanman gerekiyor.

kesin konuşmak istemiyorum ama iyileşmek için yardım amaçlı evlilik çok sağlıklı bir çözüm formülü değildir gibi geliyor bana.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Siyah_Celenk
                  Orjinal yazı sahibi: kelebek_etkisi
                  Buradan önce yazdığım ve siteye Türkiye'den erişimin engellenmesi yüzünden mecburen ayrılmak zorunda kaldığım bir forum sitesinde bir kişi, günde 5 - 10 özel mesaj göndererek, ısrarla benimle MSN'de konuşmak istediği belirtiyordu. Bir kaç sefer usulüne uygun MSN kullanmadığımı anlattım ama anlamadı. Fırçaladım olmadı, yöneticiye şikâyet ettim, uyardılar falan ama işe yaramadı. Sonunda bir hesap alıp derdi nedir diye sormak istedim.

Bu bir kızmış. Benimle tanışmak istemiş. Neyse biraz konuştuk falan, bir kaç kez konuştuktan sonra tuttu bana aşık olduğunu söyledi. O an gülmekten kendimi alamadım çünkü bir insan görmediği bir insana nasıl aşık olabilir anlayamadım. Bunu ona da sordum ama insan bedene değil yüreğe aşık olur gibi edebi şeyler söyledi ama dinlemedim tabi. Kapattım MSN'yi, bir daha da görüşmedim...

Gerçekten sanal aşklar komik oluyor. Hiç görmediğin, bilmediğin ve tanımadığın bir insana bir insan nasıl aşık olabiliyor gerçekten aklım almıyor.
                  aslında anlatım tarzın hoşuna gitmiş olabilir

insanların neden hoşlanıp neye aşık olacakları çok akıl karıştırıcı gibi geliyo bazen bana

Yorum

Sonra neden hemen evlilik geliyor aklına dostum? Burada hepimiz arkadaşız işte, derdi olana elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Böyle olmuyor mu? İllaki evlenmek mi gerekiyor bir insana destek olmak için?

Yorum

arkadaşlar burada çuvalladınız işte

ben buradan biriyle evlenmek istiyorum demedimki

ama bir an aklıma geldi

evliliğin yüzde 99 u anlaşabilmektir aşk cinsellik falan yüzde birin bir kısmı sadece bu sonuç uzun yıllar sürecek bir evlilik için zamana vurduğunuzda çıkacak sonuçtur

iki kişi vapurda karşılaşıp ilk görüşte aşık olabiliyorda bir forumda konusup dışarda görüşüp aşık olamıyor

çuvaladığınız yer burası işte

demekki aşk yok yada

siz aşkı mantıklı birşey sanıyorsunuz burdanda hiç aşık olmadığınız sonucu çıkıyor bunları ben söylemedim siz söylediniz

AŞK İHTİMALDİR yaşayabilmeniz dileğiyle

Yorum

hoca hocayı tekkede, deli deliyi dakkada bulurmuş
                        herşey mümkün hayatta..........

Yorum

Bence çok normal bir durum...
                          Ayrıca sanal aşk yaşayıp da hiç görüşmeden evlenmiyor sonuçta insanlar.
                          Sanal ortam tanışmalarına araç sadece.
                          Gerçek hayatta anlaştıktan sonra sanal ortamda tanışmalarının ne önemi kalıyor ki ?
                          Ama kaygın çok mantıklı.Ya iki taraf da işi karamsarlığa,bunalıma sürerse... O zaman hayat zehir oldu demektir İki taraf da birbirini tetikler
                          Aman ha dikkat
                          D&uuml;ş&uuml;nme...<br />D&uuml;ş&uuml;nme, kim anlamış ki sen anlayasin b&ouml;yle...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vazgectim27
                            arkadaşlar burada çuvalladınız işte

ben buradan biriyle evlenmek istiyorum demedimki

ama bir an aklıma geldi

evliliğin yüzde 99 u anlaşabilmektir aşk cinsellik falan yüzde birin bir kısmı sadece bu sonuç uzun yıllar sürecek bir evlilik için zamana vurduğunuzda çıkacak sonuçtur

iki kişi vapurda karşılaşıp ilk görüşte aşık olabiliyorda bir forumda konusup dışarda görüşüp aşık olamıyor

çuvaladığınız yer burası işte

demekki aşk yok yada

siz aşkı mantıklı birşey sanıyorsunuz burdanda hiç aşık olmadığınız sonucu çıkıyor bunları ben söylemedim siz söylediniz

AŞK İHTİMALDİR yaşayabilmeniz dileğiyle
                            şahsen ben çuvalladığımı düşünmüyorum.

sana burdan biri ile evlenmek istediğini düşünmüyorduk ki.

ihtimal olsa ne olurdu diye sormuşsun bizde sana cevabını verdik.

hem yüzdelik dağılım sağlıklı değil.

cinsellik ve diğer konularda en az anlaşabilmek kadar önemli.

sen bizim seni yanlış anladımızı sanmışsın

ama bizi sen yanlış anlamışsın

Yorum

İyi de arkadaşımız sanal aşklar hakkında ne düşündüğümüzü sormamış ki.

Kendisi gibi psikolojik sorunları olan bir insanla evlense durum ne olur demiş.İkiminde dertli olunca birbirimize destek olabilirmiyiz demiş.

Bende merak ederim hep bunu ....
                              <em>SEBEP DEĞİŞMEDEN, SONUC DEĞİŞMEZ.<br /></em>

Yorum

İşleniyor...
                              X