Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sabahları neden sıkıntılı kalkıyorum uyurken ne oluyor ya?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sabahları neden sıkıntılı kalkıyorum uyurken ne oluyor ya?

ya anksiyete hastasıyım gece yattıktan sonra sabah insan neden sıkıntılı kalkar ya uyurken ne yapıyoz da sıkılıyoz bu kadar anlamıyorum. bazen gece sıkıntısız yatıyorum sabah bi kalkıyom sıkıntıdan kafam göğsüm patlıcak sanki uyurken ne yapıcaz anlamıyom ki neden oluyo bu?

depresyonda sabah kötüdür. senin bu foruma yadıklarında anksiyeteden çok depresyon belirtileri var.

Yorum

uyurken herşey unutulur.
      uykunun tatlı bilinçsizliği yaşanır
      uyanınca gerçeklere uyanılır

Yorum

Banımde gunduz uyumak psıkolojımı bozuya uyanınca nabzım hızlanıyo ruyada gıbı hıssedıyorum. Bazen bırden ortam degiştirince , şehır dısına gıdıp orda kalıncada panık oluyorum. uyanınca sıkıntılı olmak anksıyete ya da depresyon belırtısı olabılır anksıyete daha kotu umarım degildir.
        Genelde anksıyete ortam degişikliginde ortaya cıkıyo uyku da bınevi ortam degişikligi

Yorum

uykuda kaslar gevşer vücut rahatlar sanırım sen bu kısımda sıkıntı çekiyorsun buda gündüze yansıyor rahat bi uyku olmamasındandır. birde sık sık uyanıyorsan bu da uyku kaliteni bozar.bilinçaltındaki sıkıntıların uykudaki rahatlama ile yüzeye çıkar sıkıntılı bir rüya şeklinde sana döner.bunu birkaç gün önce dahi yaşasan daha sonraki günlerinde psikolojini etkiliyebilir.

Yorum

bende akşam yatağa yatarken rahat yatıyorum. sabah kalkınca çok sıkıntılı ve sinirli oluyorum.öğlene kadar böyle oluyo daha sonra biraz rahatlıyorum ama ertesi sabah yine aynı şey anksiyete hastasıyım....

Yorum

bana da uykuya dalmak işkence gibi geliyor

Yorum

Depresyon belirtisi bunlar. Aynı zamanda sabahları kendini daha mı karamsar hissediyordun? Tipiktir çünkü.

Yorum

aslında öncesine göre yatağa çok rahat ve huzurlu yatıyorum.her gece rüya görüyorum ve çok dalıyorum.o an rahatsız edilirsem de acayip geriliyorum...

Yorum

bende de aynı durum var.depresyon,anksiyete rahatsızlıklarım var.sabah kahvaltı etmek eziyet gibi geliyor sıkıntıdan,endişeden.öğlene doğru azalıyor.bu hergün böyle malesef.

Yorum

birçok nedeni olabilir.

Yorum

duru seninle rahatsızlığımız aynı bende sabahları kalkarken çok zorlanıyorum.anksiyete var bendede günde 50 mg lustral alıyorum.acaba ilaçtanmı kaynaklanıyo diye bi süre bıraktım ama yine aynı.sen ilaç kullanıyonmu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erdin View Post
                          duru seninle rahatsızlığımız aynı bende sabahları kalkarken çok zorlanıyorum.anksiyete var bendede günde 50 mg lustral alıyorum.acaba ilaçtanmı kaynaklanıyo diye bi süre bıraktım ama yine aynı.sen ilaç kullanıyonmu?
                          evet kullanıyorum ama benim ilaç almadığım zamanlarda da vardı bu durum.herşeyi tehdit olarak algılıyorum,çaresizlik,aklımda donukluk,sıkıntı,bunalım..kötü olan hangi his varsa hepsi biaraya geliyor sanki.

Yorum

Ya Bende bir sorayım dedim, ben devamlı korkulu rüya görüyorum birde bir şey olur diye korkuyorum birde bunlara inanırım bu anskiyete bozukuluğundanmı kaynaklı sizde de oluyormu bu konuda bana acil yardım edebilirmisiniz?

Yorum

gördüğün rüyalar bilinçaltına yerleştirdiklerinle alakalı demek ki bilinçaltında kötü şeyler var olumlu düşünmeyi dene biraz ya da kötü şeyleri değil de hayatındaki iyi şeyleri düşün bence

Yorum

İşleniyor...
                              X