Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Heyecan ardından sıkıntı...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Heyecan ardından sıkıntı...

Arkadaşlar ben 2 hafta kadar önce psikiyatriste gittim. Sıkıntı, bunaltı basıyor diye... Anksiyete kaynaklı panik bozukluk dedi. Neyse Selectra verdi 25mg. 2 haftadır kullanıyorum. 2'li doza geçtim 2. hafta. İlaç işe yarıyor mu bilmiyorum ama ben moralli oluyorum. Benimkisi öyle hayata küstüren cinsten değil. Sadece sabah kalktığımda heyecanım oluyor. Sanki o gün sınavım var gibi. Neyse kafamdan bir düşünce geçirdiğimde misal şu an iyiyim ya birazdan sıkıntı basarsa diye düşününce sıkıntı basıyor. En fazla 30sn falan sürüyor. Düşünerek bastırıyorum. Ama o sıkıntı anı işte zor oluyor. Nefes daralması, bayılacak gibi olma. 1 ay önce falan daha kötüydüm. Çarpıntım oluyordu. Ateş basıyordu. Ama o durumları psikolojik olarak yendim. Şimdi geri kalan sorunlarımla alakalı ilaçtan sonuç beklemek için daha erken mi? Bu anlık sıkıntı ve heyecanım belli bir süre sonra geçer mi?

kendimi dinleme olayı aynen dediğiniz gibi. zaten kendimi dinlemesem sorun yok. düşünce beyne düştümü cümbüş o zaman başlıyor zaten. işte o anda da ilaç yaramıyor mu acaba diyorum. demek ki beklemek gerekiyor. teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
    X