Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu Korkular beni yiyip bitirecek!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bu Korkular beni yiyip bitirecek!

Selamlar, ben bir çok sıkıntımı anlattım beni bilirsiniz; Lakin bugünlerde biraz farklı türde sıkıntılarım var
    Ama;
    Aması yine anksiyete atağımı yoksa artık bu gerçek mi bilmiyorum ,arkadaşlar ğögüs civarımda sağda ve solda ağrı saplanması yaşıyorum! Gündüz olmayan bu durum akşama doğru çoğalaıyor, nefes alırken bir ağrı yaşamasamda arada orada ağrının daim olduğunu hissedebiliyorum!
    Bunun anksiyeteden mi kaynaklı yoksa veremin belirtisi olduğunu bilimiyorum, çünkü bu bulgular veremin ilk safhası olarak görülüyor ayrıca her zaman sağımı vuran anksiyete bu sefer her iki tarafdan saldırıyor ve bu hiç olmamıştı!
    Eğer bu veremse , beklediğim bir şey di!
    Neden?
    Çünkü sıkıntılarım çok yaşamak istemediğim bir yere yaşıyorum, gurbetteyim kimse dinlemiyor! Konuşamıyorum, doğru düzgün beni anlayan kimse yok her gün gamdayım her gün kederde! Her gün sıkıntı içinde bunlaıyorum insan yaşamak istemediği yerde yaşayınca böyle oluyor, anksiyetem de bu istemediğim yerede yaşadığım için oldu!
    Sosyal hayatım hiç yok burada bir iki konuştuğum kimse dışında kimse yok size şöyle anlatayım; Evden 1 ay çıkmasam ne telefonla arayacak, ne de ne oldu bu adama diyecek kimsem yok! Abartmıyorum telefonum çalmaz, arayan soran olmaz, özgürlükler içerisinde mecburiyeti yaşıyorum!
    Bakın saat sabahın 7 si 8 si ve anlatacak kimsem olmadığmdan anlatsamda anlayacak kimsem olmadığı için burada size yazıyorum, insanın destek vereni olmayınca çok zor şu hayat hakikatten, inanın bu satırları gözlerim dolarak yazıyorum, Verem mi oldum bilmiyorum ama, çok korkuyorum doktora gidemiyorum ve gitmeyeceğim ne olursa olsun artık bre! Yapacak bir şey yok arkadaş!
    Verem isek ne olacak bilmiyorum değilsek anksiyete ise elbet geçecek onu bekleyceğim? İnanın onuda bilmiyorum....
    Her gün sıkıntıdayım, her gün gamdayım, her gün umutsuzluktayım, memleketten ayrı ahlardayım....
    Biliyorum bir çoğunuz bir uzmana git diyecek, gidemem korkuyorum!
    Hemde çok korkuyorum, eğer gerçekten veremsem bunu kaldıracak beyne sahip değilim, dayanamam
    Neyse böyle işte her şey için şimdiden sağolun!

bence doktora gitmelisin,geçmiş olsun

Yorum

geçmiş olsun bir doktora görünmek iyi olacak..

Yorum

Tamam görüneyim görünmesine ama hangisine psikoloji uzmanı bir hekimemi iç hastalıkları uzmanınamı , sizde ne öyle söz birliği etmeiş gibi doktora git sağolun epey bir yardımcı oldunuz yani!!!!:17:

Yorum

verem mi?
          veremin kökü kurutulmak üzere artı yakalanırsan tedavisi ücretsizdir.
          astım falandır bence arkadaşım
          bu aralar popüler hastalık bu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
            verem mi?
            veremin kökü kurutulmak üzere artı yakalanırsan tedavisi ücretsizdir.
            astım falandır bence arkadaşım
            bu aralar popüler hastalık bu...
            Evet haklısın dostumda dası bende bronşial astım var, sigara migara dumanı mazuritiyetim oldu, vereme mi çevirdi diye bir korku var, işte ondan korkuyorum yoksa psikolojik bir durum olmasını yeğlerim sağolasın ilgilendiğini için elbet kimsenin ruhumuza gireceği yok, ama doktora yallah git demeninde başından atmak dışında herhangi bir özelliği yok!

Yorum

sen başından atmak olarak bakarsan başından atmak olur.

Yorum

Tamam gittim uzun uzun yaşadıklarımı anlattım, panik bozukluk dedi, sonra lustral 50 mg ikiye bölüp her gün öyle içeceğim başkada bir şey demedi ilacı içmeye başladım, ama umarım yan etkileri fazla olmaz ilk gün daha dur bakalım hayırlısı
                Birde halen şu malum ğögüs ağrısı halen ama halen devam devam ediyor birde hafta içi Verem Savaşa gideceğim Hayırlısı haberiniz olsun! Diye yazdım...Oke

Yorum

İşleniyor...
                X