Duyuru

Collapse
No announcement yet.

4 Ay cipralex kullandım ve bıraktım. Hastalıgıda yendım doktorumuda.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 4 Ay cipralex kullandım ve bıraktım. Hastalıgıda yendım doktorumuda.

Her sey kafada bıtıyor arkadaslar bana doktorum 1 sene kullanıcaksın dedı ben 20grdan 10a 10dan 5e ındırdım ve sonunda bıraktım tabı bunun yanında cok degısık seylerde yaptım gerek sosyal olsun gerek farklı seyler bence sizde yenıceksınız hersey dedıgım gıbı kafada bıtıyor. Bırakmak ısteyıpde bırakamayan arkadaslar ozelden msj atabılırsınız. Bu konuda cok arastırma yaptım ve psıkolojı okuyan arkadaslarımdan cok bılgı aldım. Elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım. Hoscakalın dostlarrr

Orjinal yazı sahibi: Kemanci View Post
    Her sey kafada bıtıyor arkadaslar bana doktorum 1 sene kullanıcaksın dedı ben 20grdan 10a 10dan 5e ındırdım ve sonunda bıraktım tabı bunun yanında cok degısık seylerde yaptım gerek sosyal olsun gerek farklı seyler bence sizde yenıceksınız hersey dedıgım gıbı kafada bıtıyor. Bırakmak ısteyıpde bırakamayan arkadaslar ozelden msj atabılırsınız. Bu konuda cok arastırma yaptım ve psıkolojı okuyan arkadaslarımdan cok bılgı aldım. Elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım. Hoscakalın dostlarrr
    çok güzel, geçmiş olsun umutsuz olan arkadaşlara umut ışığı olsun bu paylaşım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
      Her şey kafada falan bitmiyor bazı rahatsızlıklarda...
      aynen katılıyorum...
      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Aynen beynine hükmedebilmeyi bilenler yada bunu ögrenebilenler gerceklestırıyor bu olayı zaten, sıradan ınsanlara gore bısı degıl bende katılıyorum sıze, ama ana felsefe başarmaya ınanmaktır!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kemanci View Post
          Aynen beynine hükmedebilmeyi bilenler yada bunu ögrenebilenler gerceklestırıyor bu olayı zaten, sıradan ınsanlara gore bısı degıl bende katılıyorum sıze, ama ana felsefe başarmaya ınanmaktır!
          evet ben sıradan bir insanım o zaman ..!!

Yorum

bende atlattığımı sandım PANİK ATAĞI ama sonra döndü dolaştı kaygı beni buldu.Bazısında kafada bitmiyor.Öğrendiğimiz geliştirdiğimiz savunma mekanizmalarının DÜĞÜMünü çözmek lazım.Davranış bozukluğuna neden olan o sorunun kökünü kazımadıkça yeniler yeniliyor yeniledi....
            GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

))) valla gülüyorum yaa buradaki bazı ınsanalara yani sanki böyle gözleri önünde 20 kişi katletilmiş yada böyle bütün bir ailesini gözlerinin önünde kaybetmişde kendini böyle bir duruma sokuyorlar yazık yaa cidden yazık bunun sebebide bana göre bizlere yansıtılan düzen ve alışkanlıklardan ileri geliyor. Bu tip insanlar genelde sosyal olmayan kitap okumayan kendini geliştirmek yeni her zaman yönlendirilmek istenen fln fln vs vs yazık cidden yazık. Bunu koca kafanıza sokun bu dünyaya '''1''' kere gelecekseniz böyle saçma sapan şeylerle vakit harcadıgınızı farkettıgınız gun aslında ıyılesmeye baslıcaksınız. Kendınıze gelin!!! Lanet psıkologlarada para yedırmeyın zaten onlar cıdden delıler

Yorum

herşey cok zor, saat kaç oldu ben kendimle savaşlardayım

Yorum

Hayatta her zaman degiştirebilecegin şeyleri dusun ve bunu bir prensip halıne getır. Benım hayat felsefelerımden bırı budur

Yorum

Teşekkür ederim. Umarım düşününce değiştirebileceğim bir şey bulabilirim.

Yorum

Kemanci - 12-11-2010
                      O kadar çok insanın hayatını degiştirdimki, en sonunda kendi hayatımı degiştiremedim yada buna gücüm kalmadı. . .

???

Yorum

İlk üye oldugumda yazmıstım kız arkadasımdan ayrıldıgım zaman, sanırım yazılan tarıh gozukmuyor du bı bakıyım

Yorum

Evet 12.11.2010 tarıhınde yazmısım sanırım dıkkat etmemıssın ilk üye oldugum zaman yazmıstım sanırım yazarken sarhostum viski benim için deniz kızı gibidirde sanada tavsiye ederim

Yorum

bende arkadaşlarıma telkinde bulunurdum..teselli ederdim..akıl hocalığı yapardım..ama şimdi akıl alacak duruma geldim..sanki sonlardayım 2 lafı bir araya getiremiyorum..acaba mantıklımı konuşuyorum diye düşünüyorum..benimde heykelimi dikmesinler bakırköye yaww..elimde gitarım olursa iyi olur..
                            - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

bende çok kişinin derdine ortak oldum..teselli ettim ama en sonunda teselli alacak duruma geldim..beynim yıprandı yaw
                              - İnsanda Güsel Olan Yüzdür, Yüzde Güzel Olan Gözdür ama İnsanı İnsan Yapan Ağızdan Çıkan Sözdür ...:41::

Yorum

İşleniyor...
                              X