Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ya arkadaşlar bir yardım edin!ne düşünüyorsunuz..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ya arkadaşlar bir yardım edin!ne düşünüyorsunuz..

anksiyete hastasıyım artık bıktım ilac kullanmaktan yan etkilerinden tükendim..bırakmayı düşünüyorum...

insanların bana hayattan bezmişin demelerinden sürekli yorgun olmaktan cinsel isteksizlikten ve zevk alamamaktan robot gibi olmaktan bıktım...
    ilaclar da pek bir işe yaramadı zaten..

yavaş yavaş ilacları bırakmayı düşünüyorum en azından daha dinc insan gibi, cinsel isteği olan biri olurum..

işe gidiyorum yorgun sabah kalkıyorum yorgun performansım düşüyorinsanlar biliyorum amma uyuz adam diyordur...

ne yapacağımı bilmiyorum? şu an azaltmaya başladım günde 5mg abizol, 60 mg cymbalta alıyordum 2si de ağır ilaclar...şu an 1 gün cymbalta 1 gün abizol alıyorum tabi vücut alışamadı hemen... offfffffffffffffffffffffffffff yeter ya bıktım ilaclardan.... bırakıcam...

ne yapayım?

1 saatte 0 cevap 0 okuma helal olsun size...

Yorum

Dostum aldıgın ılaçlar hakkında fıkrım olsa yazıcamda bende fısım.Ama ilaçları bırakmamanı onerırım psıkaytrını okadar uzun sure sonuc vermedıyse degıstırmenı tavsıye ederım.

Yorum

ilaçları ne kadar süredir kullanıyorsun mininum 2 ay kullan derim.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: simaoo View Post
          1 saatte 0 cevap 0 okuma helal olsun size...
          İnsanların yardım etmemelerinin sebebi konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmamaları olabilir, hemen kızma

Yorum

4 senedir birsürü ilac kullandım sonuc hastalığım gecmedi...

Yorum

ben ilaçlarımı leblebi şeker gibi kullanıyorum 3 gün içiyorum 5 gün bırakıyorum
              Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: İroni View Post
                ben ilaçlarımı leblebi şeker gibi kullanıyorum 3 gün içiyorum 5 gün bırakıyorum
                bende yeni başladım leblebi gibi yutmaya bugünde atmam gereken ilacı içmedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
                  bende yeni başladım leblebi gibi yutmaya bugünde atmam gereken ilacı içmedim
                  şu 4 gündür kuzu kuzu içiyorum ama ne zamana kadar bilmem
                  Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

ironi inşallah zararlarının farkındasındır

Yorum

güncel.....

Yorum

ne bicim rahatsızlıkmış bu ya gecmiyor gecmiyor yeterrrrrrrrrr....

Yorum

daha az acı çekmek için ilaç gerekiyor..ilaç kullanıldığında ise kişi zombiye dönüşüyor..

Yorum

bende de psikolojik olarak tansiyon düşüklüğü akabinde yorgunluk vardı bir dönem ve çok zor geçmişti geçmedikçe senin gibi neden geçmiyor diye takılmıştım ve takıldıkça geçmiyordu bir kısırdöngü durumu, mümkün olduğu kadar geçmeyecek diye düşünmemeye çalış sadece ilaçla olacak gibi değil muhakkak iyi bir psikologdan terapi desteği almalısın muhakkak düzeleceksin merak etme.
                            I'm not special just the limited edition!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: simaoo View Post
                              ne bicim rahatsızlıkmış bu ya gecmiyor gecmiyor yeterrrrrrrrrr....
                              bunlar birdenbire geçecek hastalıklar değil..sabırla
                              ilacın yanısıra iyi olmak adına başka neler yapıyorsun ?

Yorum

İşleniyor...
                              X