Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beyin Yorgunluğu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Beyin Yorgunluğu

Uyku düzenimde yerine oturdu ama bu beyindeki yorgunlukmu başka bişeymi hala geçmedi başka olan varmı acaba?
    ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

bence beyne yeterli miktarda kan pompalanmamasıdır.
    İnsanların doğası,iyi şeyler yapmak,işbirliği yapmak ve başkalarından iyiliğini istemektir.EPİKTETOS

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pinchback View Post
      bence beyne yeterli miktarda kan pompalanmamasıdır.
      Napmak lazım bi nöroloğamı gitsem?

Franz Kafka

Yorum

beni dinlersen canlı besinler tüket... yada git nörolog abiye
        İnsanların doğası,iyi şeyler yapmak,işbirliği yapmak ve başkalarından iyiliğini istemektir.EPİKTETOS

Yorum

spor-spor-spor.En azından yürüyüş açık havada.Havalar da düzeliyor.Vücut enerjini dengeler.Beyin ile beden aynı anda yorulamaz.Beden yorulurken, beyin kendini dinlenmeye alır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
            spor-spor-spor.En azından yürüyüş açık havada.Havalar da düzeliyor.Vücut enerjini dengeler.Beyin ile beden aynı anda yorulamaz.Beden yorulurken, beyin kendini dinlenmeye alır.
            bende tam onu diyecektim vallaha ben spor yapmaya fırsat bulamayınca gittim bisiklet aldım oda bir spor sonuçta eve onunla gidip geliyorum artık...

Yorum

antidepresan ilaç kullanıyorsan onun getirmiş olduğu bir yan etkidir. Beynin uyuşmuş gibi hissediyorsun değil mi.sanki beyninin içinde bir cisim varmış gibi. alnını yukarı aşağı oynatarak bunun farkına varabilirsin.

Yorum

Yaygın Anksiyete Bozukluğu mu var ?
                ...biz büyüdük ve kirlendi dünya...

Yorum

Kafa yorgunluğu Depresyonu getırıyor.. Ve önce kendı gayretınle düsüncelerını pozıtıf tutmaya bak.. Ve bunlarla bırlıkte aıle ve cevrene cok ıs düsüyor.. En kücük bır stres dahı alevlendırebılır bu skıntıları ve depresyonu.. Arkadas cok büyük rol oynuyor bence benım ıcın ama uzak olunca.. Iste

Yorum

Bir kaç gün önce doktora gitmiştim... Zihinsel tembellik var konuşmaya bile eriniyorum dedim. Zihinsel tembellik diye bir şey olmaz beynin sürekli bir şeyler düşündüğü için yoruluyor ve düşünmeye eriniyorsun demişti.
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                      Bir kaç gün önce doktora gitmiştim... Zihinsel tembellik var konuşmaya bile eriniyorum dedim. Zihinsel tembellik diye bir şey olmaz beynin sürekli bir şeyler düşündüğü için yoruluyor ve düşünmeye eriniyorsun demişti.

zihinsel tembellik bak bu banada uygun....ama doktora katılmıyorum ben kafam sürekli birşeyler düşünmediği halde üretkenliğim hayal gücüm uzun uzun cümleler kuramama gibi şeyler söz konusu bende...

Yorum

İlginiz için saolun.Evet Betün Yaygın Anksiyete Bozukluğu var.Dün doktoruma da söyledi e tabi kafadaki o kadar düşünceden dolayıdır ve ilacın etkiside vardır dedi.O gün nedense o yorgunluk dediğim şey akşam geçdi ama şimdi gene var gibi :/

Franz Kafka

Yorum

sürekli uykulu hal ve uyuzluk da bu hale dahilmidir?

Yorum

Olabilir.Çünkü çok uyuyuncada az uyuyuncada bu etki oluyor.

Franz Kafka

Yorum

Yaygın Anksiyete Bozukluğu olan kişilerin sürekli başının ağrıması ve beyin yorgunluğunun sebebi, evet sürekli düşünce halinde olmalarından kaynaklı. Sen bir sürü uyarana karşı tetikte olduğun için beyin de ister istemez yoruluyor.
                              ...biz büyüdük ve kirlendi dünya...

Yorum

İşleniyor...
                              X