Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lustral

2 haftadır bu hapı kullanıyorum hiç etki etmiş değil sizce tam olarak ne zaman etkisini gösterirrr....
    gs18

ilaç 50 mg bu aradaa nöroloji doktoru verdii...
    gs18

Yorum

Orjinal yazı sahibi: baris_aky View Post
      2 haftadır bu hapı kullanıyorum hiç etki etmiş değil sizce tam olarak ne zaman etkisini gösterirrr....
      Yeni yeni etkisini görmeye başlarsın acele etme sabırlı ol biraz....
      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

sabır falan kalmadı bende artık yaa 2 aydır ayağım pıt pıt atıyo geçmedii bilmiyorum tek umudum bu hap doktor sakinleşince geçicek dedi sakileşemedimdee ne olcak bilmiyourm artık 2 ansiyeteye bağlı dedii
        gs18

Yorum

sendede kas seğirmeleri falan oluyomuuu ?
          gs18

Yorum

anladım benim tam bir buçuk aydır ayağımda sızlama tik şeklinde kasılmalar oluyo geçmedi ilaçta henüz bişeye yaramadı naswıl geçicelk bilmiyorumm
            gs18

Yorum

Emin misin etki etmediğine.Cinsel fonksiyonlarının düzgün çalışmıyor olması lazım şu anda.
              Orjinal yazı sahibi: baris_aky View Post

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                Emin misin etki etmediğine.Cinsel fonksiyonlarının düzgün çalışmıyor olması lazım şu anda.
                Dreamer herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir kural yok ...
                GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Muhakkak bu etkiyi yapıyor katre.Erkeklerde bu sorunu kesinlikle ortaya çıkarıyor.Çünkü sinir sistemini teskin edici ilaçlar, yine sinir sisteminden beslenen cinsellik fonksiyonunu bozuyor.
                  Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
                  Dreamer herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir kural yok ...

Yorum

ne alakası var cinsel fonksiyonlarlaa anlamadınm benim derdi ansiyete buna bağlı olan seğirmeler başka bi derdim yokkk...
                    gs18

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                      Muhakkak bu etkiyi yapıyor katre.Erkeklerde bu sorunu kesinlikle ortaya çıkarıyor.Çünkü sinir sistemini teskin edici ilaçlar, yine sinir sisteminden beslenen cinsellik fonksiyonunu bozuyor.
                      O zaman bütün antidepresan ilaçlar cinsel işlev bozukluğu yapsın çünkü hepsi sinir sistemine etki ediyor deramer ...
                      GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

senin geçtimi sonradan ne kadar sürmüştüü seninnn benim bide atma var tik şeklinde ayağımda nöroloji doktoru sinirsel dedi bana bişeyin yok dediii
                        gs18

Yorum

İşleniyor...
                        X