Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lustral

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• baris_aky
    adlı üyemiz lustral konusunu başlattı

lustral

2 haftadır bu hapı kullanıyorum hiç etki etmiş değil sizce tam olarak ne zaman etkisini gösterirrr....

• baris_aky
    replied
    senin geçtimi sonradan ne kadar sürmüştüü seninnn benim bide atma var tik şeklinde ayağımda nöroloji doktoru sinirsel dedi bana bişeyin yok dediii

Leave a comment:

• KATTRE
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Muhakkak bu etkiyi yapıyor katre.Erkeklerde bu sorunu kesinlikle ortaya çıkarıyor.Çünkü sinir sistemini teskin edici ilaçlar, yine sinir sisteminden beslenen cinsellik fonksiyonunu bozuyor.
    O zaman bütün antidepresan ilaçlar cinsel işlev bozukluğu yapsın çünkü hepsi sinir sistemine etki ediyor deramer ...

Leave a comment:

• baris_aky
    replied
    ne alakası var cinsel fonksiyonlarlaa anlamadınm benim derdi ansiyete buna bağlı olan seğirmeler başka bi derdim yokkk...

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Muhakkak bu etkiyi yapıyor katre.Erkeklerde bu sorunu kesinlikle ortaya çıkarıyor.Çünkü sinir sistemini teskin edici ilaçlar, yine sinir sisteminden beslenen cinsellik fonksiyonunu bozuyor.
    Orjinal yazı sahibi: KATTRE View Post
    Dreamer herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir kural yok ...

Leave a comment:

• KATTRE
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Emin misin etki etmediğine.Cinsel fonksiyonlarının düzgün çalışmıyor olması lazım şu anda.
    Dreamer herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir kural yok ...

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Emin misin etki etmediğine.Cinsel fonksiyonlarının düzgün çalışmıyor olması lazım şu anda.
    Orjinal yazı sahibi: baris_aky View Post
    2 haftadır bu hapı kullanıyorum hiç etki etmiş değil sizce tam olarak ne zaman etkisini gösterirrr....

Leave a comment:

• baris_aky
    replied
    anladım benim tam bir buçuk aydır ayağımda sızlama tik şeklinde kasılmalar oluyo geçmedi ilaçta henüz bişeye yaramadı naswıl geçicelk bilmiyorumm

Leave a comment:

• baris_aky
    replied
    sendede kas seğirmeleri falan oluyomuuu ?

Leave a comment:

• baris_aky
    replied
    sabır falan kalmadı bende artık yaa 2 aydır ayağım pıt pıt atıyo geçmedii bilmiyorum tek umudum bu hap doktor sakinleşince geçicek dedi sakileşemedimdee ne olcak bilmiyourm artık 2 ansiyeteye bağlı dedii

Leave a comment:

• KATTRE
    replied
    Orjinal yazı sahibi: baris_aky View Post
    Yeni yeni etkisini görmeye başlarsın acele etme sabırlı ol biraz....

Leave a comment:

• baris_aky
    replied
    ilaç 50 mg bu aradaa nöroloji doktoru verdii...

Leave a comment:

İşleniyor...
X