Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şimdi de karıncalanma batma anksiyete mi? çok korkuyorum...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Şimdi de karıncalanma batma anksiyete mi? çok korkuyorum...

merhaba ben 2007 de panik atak yaşadım ardından ağır bir depresyon o gün bu gündür zaman zaman paxil i kullanırım.Şimdi uzun süredir ilaç kullanmıyorum fakat ara sıra parmak uçlarıma zaman zaman vücudumun belli yerlerinde iğne batar gibi bir his oluyor çok rahatsız etmiyor fakat bu etkilerle ilgili internetten araştırma yaptığımda çeşitli hastalıklar okudum ve bu beni paniğe sürükledi tabi ardından depresyona da şimdi bu şeker hastalığında ms de oluyormuş fakat bunlarda şiddetli ağrı şeklinde ve hissizlik oluyormuş bende ağrı yok hissizlik yok ailemde şeker ve diğer şüphe edici hastalıklar yok acile gittim acildeki doktor bunun psikolojik yani psikiyatriye gitmen gerek dedi hala şüphe ediyorum o kadar mutsuzum ki daha önce de kas seyirmesine kafayı takmıştım neyseki bu anksiyete sebepliymiş. Bir nöroloji doktoruna da anlattım sıkıntımı o da psikiyatriye gönderdi bu nasıl acayip bir şey aslında anksiyete kaynaklı olması için dua ediyorum.Lütfen bunlar normal etkilermi çok korkuyorum bunları yaşayan var mı aranızda cevabınızı bekliyorum

Cevap verin paylaşın benimle lütfen

Yorum

bendede okb hastasıydım son bi yıldır fiziksel ağrılarım çok şiddetli iğne batma durumları vüzudun karıncalanması kaslarımın sıkışması bastırılması.bas ağrısı:S var hepsi bende emar çektırdım bişi yok dedi

Yorum

Çok teşekkür ederim murat yarın gidip bende mr çektirecem sende şu da oluyormu grip olduğunda iç sıkıntısı ve ardından yoğun kaşınma ve sonrasında kabarma ? ya ben batmaları falan kafama takmıyorum rahatsız etmiyor öyle pek beni de sadece kötü bir şey olmasın tüm derdim o ilgin için teşekkür ederim

Yorum

walla kaşıntıda var bide kabarma hacim büyüme hissimi?ama kaşıntı öle fazla yok

Yorum

mrb

bazen düşünüyorum bu fiziksel ağrılar bi hastalığın işaretimi çünkü beni gerçekten çıkmaza sokuyor.midem ensem baş ağrım özellikle

Yorum

Kurdeşen diye tanımlıyorlar zaman zaman oluyor grip olunca çok sıkılınca falan doktor ne dedi peki sana yani nasıl düzelirmiş bunlar anti depresanlar düzeltirmi ? bu anksiyete ne garip bir şey daha önce de kas seyirmesi için böyle endişeye paniğe kapılmıştım haftasonum zehir oldu

Yorum

kardeşim eğer mr çektirdiysen bütün tetkikleri yaptırdıysan ve doktor anksiyete kaynaklı olduğu teşhisini koyduysa asla bir hastalığın işareti değil emin ol

Yorum

zaten ağrı var ağrı var bu psikolojik ağrılar tuhaf ağrı normal diilki anlasılıyor zaten

Yorum

Çok korkuyorum kötü bir şey diye başka aynı etkileri yaşayan yok mu yardım lütfen yarın doktora gidecem

Yorum

Brandon dr ne dedi? Bende de ayni durum soz konusu

Yorum

uyanıkken mi oluyor bu uyku sırasında mı ?

Yorum

bende hep var iğne batması haraket edince geçiyor belki kullandığımız ilaçların yan etkilerindendir

Yorum

İşleniyor...
                          X