Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anksyte 'de neler yaşıyosunz ?şikayetleriniz neler paylaşalım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• anksyte 'de neler yaşıyosunz ?şikayetleriniz neler paylaşalım

benm genel kaygı problemim var herşey benim için kaygı
    sabah uyanırken kaygı uyurken kaygı iş yaparken kaygı
    öğrenirken kaygı
    ve birde gelecek kaygısı en rahatsız edici olan sanırım
    ve bunlara bağlı olarak heyecen,çarpıntı uykusuzluk,gündüz fazla uyku isteği(ama uyuyamama),uykuda irkilme bazen kolum atar gibi bazen bacağım bazen komple yermden fırlıorm sanki.elerimde uyuşma tüm bunlrn sebebi anksyte.
    sizler neler yaşıyosunuz?ilaç kullanıyomsnz

şkrkız bende de aynı sorunlar var. ilaç 6-7 yıldır kullanıyorum. içmediğim ilaç kalmadı. gitmediğim doktor kalmadı. bir çok ilde doktora gittim. şimdiye kadar hiç bir şey tam anlamıyla geçiremedi bunu.hayatım boyunca bunu yaşayacağım söyleniyor.çok üzülüyorum.el ayakta uyuşma bende de var.her durumda kaygı da var.annemle telefonda konuştuğumda benimle normal bile konuşsa hemen içimden birsürü kötü şey geçiyo. niye böyle soğuk konuştu,bişe mi oldu,bana mı kızgın acaba gibi.hayatımı nasıl idame ettirecem bunu düşünüyorum.ben ilerde bir işte nasıl çalışcam bunu düşünüyorum.yani yaşadığımız aynı.iğrenç bir hastalık.doktor bana kendi kendinin doktoru olacaksın dedi.ben hayatım boyu bunun nasıl yaşayacağım bilmiyorum.

Yorum

gmş olsn canım.bende bi sürü ilaç kullandım benm sosyal fobide var anksyte ek olarak .heyecan çarpıntı vekaygılarımı engelleyemiyorum muhakkak bi çözümü olmalı

Yorum

sana da geçmiş olsun cnm.sosyal fobi de var bende de.ayrıca okb de var. heyecan ve çarpıntıya çözüm yok.kaygılara da çözüm yok cnm. ben çok kötü olduğumda xanax içiyorum. o kadar. bunun dışında doktorlar bişey yapamıyor. bencede çözümü olmalı ama yok

Yorum

lustral bu konuda iyi bir ilaçtır. memnun musun ilaçtan?

Yorum

xanax ı bende özel bi görüşmede iş görüşmesinde düğünde bayramda kullanıyorum

Yorum

sanki xanax benim kurtarıcımmış gibi geliyor ya. hep çantamda.dediğin gibi görüşmeye fln giderken çantamda xanax var sorun yok diyorum içimdenböyle olmamalı şekerkızzzzz

Yorum

peki xanax sende bağımlılık yapıyomu aynen benmde kurtarcm gibide korkuyrm işte sürekli kullanmaya
                işin garip trfı başka bir sakinleştiricde etki etmiyo malesefşu an ilaç ne kullanıosn benm kullanmadğm kalmadı xetanor yazdı doktr tekrr busponla beraber en son.ama da almadım emn değilim kullanmadğm başka bi ilaç varmı die dşnyrm

Yorum

İlaçları başla bırak yapmak rahatsızlığın kalıcı olmasına neden oluyor ayrıca beyin kimyasını bozarak insanın kendine yabancılaşmasına neden olabiliyor yani aynaya baktığınızda yüzünüzü bile tanıyamıyorsunuz. Bende öfke kontrolü sorunu var, sebebi ise bir ilaca başladıktan sonra yeterli süre devam etmeyip bırakıp başka ilaca geçmek. Böyle sürekli ilaçtan ilaca atlayınca beynimizin kimyası, hormonları, elektrik akışı vs. bozuluyor daha kötü oluyor.
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

başka çare yok bir ilaç en fazla 2 ay içersnde etki ediyosa ediyodr zaten yoksa boşa kullnmşz demek 15 gün içersnde kana karışıo zaten.fayda etmiosa bırakmktn başka seçenke yok uzun süre boşu boşuna kullanmk daha kötü.kaldıki etki etmedi deyip ilacı değiştren yine doktor ama haklılarda ne yapsınlar pskytrk ilaçlar böyle bana etki eden bi başkasına etmeyebiliyo

Yorum

şkrkız xanax ı eğer rutin bir şekilde her gün ieçrsen bağımlılık yapar. ben her gün içmiyorum.sadece sıkıntılı olduğumda ve atak vurduğunda içiyorum. şuanda her gün içtiğim ilaç efexor.ben çok ilaç kullandım. 20ye yakın

Yorum

antidepresanların tam olarak etki etmeye başlamaları 6 aydır. 2 ayda ilacın yan etkileri gider. size olan etkisini görmeniz 6 ayda olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: şkrkiz View Post
                          benm genel kaygı problemim var herşey benim için kaygı
                          sabah uyanırken kaygı uyurken kaygı iş yaparken kaygı
                          öğrenirken kaygı
                          ve birde gelecek kaygısı en rahatsız edici olan sanırım
                          ve bunlara bağlı olarak heyecen,çarpıntı uykusuzluk,gündüz fazla uyku isteği(ama uyuyamama),uykuda irkilme bazen kolum atar gibi bazen bacağım bazen komple yermden fırlıorm sanki.elerimde uyuşma tüm bunlrn sebebi anksyte.
                          sizler neler yaşıyosunuz?ilaç kullanıyomsnz
                          ben ilaç kullanmıyorum. benimkisi gelecekle ilgili kaygılar. yani drama kraliçesi gibiyim. en ufak birşeyi geleceğe de genelleyip büyütüyorum, sorun hiç çözülmeyecek diye aşırı kaygılanıyorum. ve gelecekle ilgili olumsuz senaryolar kuruyorum. hastalıkla ilgili kaygılarım vs. var. sürekli kontrol etmeye çalışıyorum. terapi alıyorum. bu kontrol etmek yerine yaşama geleceğe güven duymaya çalışıyorum. daha üzerinde çalışmaya yeni başladım. çünkü kaygının temel sebebi, kendine insanlara hayata karşı güvensizlik. o güveni inşa etmek gerekiyor ve herhalde zamanla olabilecek birşey.

Yorum

20 kadar ilacı hep uzun sürelimi kullandınız?bence fayda ederse belirtilerini en azından 2 ayda görr insan tam tedaviyi zaten kastetmiyorm
                            paxil yada xetanor kullandınmı en iyi ilaç olarak görülüyo

Yorum

karışık.kimisini 1 ay kullandım kimisini 1bucuk 2 sene kullandım.iğne de vermişti bana bi doktorum.15 günde bir iğne vuruluyordum.

Yorum

İşleniyor...
                              X