Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyetede Çarpıntı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT View Post
    sıkıntılarınızın azalmasına sevindim banada prozacla birlikte risperdal verdi kullanmaya çekiniyorum. prospektüste şizofrni fln diyor ya bende şizofreni yok nerden çıktı bu dedim kendi kendime o nedenle risperdali attım bir yere kullanmadım. yani bilmiyorum artık kafayı yemek üzereyim anksiyete vardı şimdi bu ilaç nerden çıktı diyorum.
    aynı şeyi ben de abilify için diyordum ama ilaçların kullanımı tek bir rahatsızlık için olmuyor, birçok rahatsızlık için kullanılıyor. risperdal de yanılmıyorsam abilify gibi antipsikotik. bence doktorun dediğini uygulayın. şizofreni yazıyor diye şizofren olacak değiliz.
    Merdivenlerden çıkarken / Orada olmayan bir adama rastladım / Bugün de yoktu orada! / Keşke, keşke hiç gelmese!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: grabesmond View Post
      aynı şeyi ben de abilify için diyordum ama ilaçların kullanımı tek bir rahatsızlık için olmuyor, birçok rahatsızlık için kullanılıyor. risperdal de yanılmıyorsam abilify gibi antipsikotik. bence doktorun dediğini uygulayın. şizofreni yazıyor diye şizofren olacak değiliz.
      doğru söylüyorsunuz. bende artık teslim olmalıyım bu ilaç olayına. ailemde iç diye tutturdu. ne kadar heveslilermiş bana ilaç içirmeye. yada çok bıkmışlar içelim de herkes rahat etsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MERTMERT View Post
        doğru söylüyorsunuz. bende artık teslim olmalıyım bu ilaç olayına. ailemde iç diye tutturdu. ne kadar heveslilermiş bana ilaç içirmeye. yada çok bıkmışlar içelim de herkes rahat etsin
        sonuçta bu ilaçlar kombin ediliyorlar öyle kullanılıyorlar. gelin bugün için risperdalden. herkesten çok siz rahat edeceksiniz. anksiyete zor bir problem.
        Merdivenlerden çıkarken / Orada olmayan bir adama rastladım / Bugün de yoktu orada! / Keşke, keşke hiç gelmese!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: grabesmond View Post
          sonuçta bu ilaçlar kombin ediliyorlar öyle kullanılıyorlar. gelin bugün için risperdalden. herkesten çok siz rahat edeceksiniz. anksiyete zor bir problem.
          tamam akşam almamı söylemişti içim bari

Yorum

İşleniyor...
          X