Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Allah rizasi icin yardim edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Allah rizasi icin yardim edin

Ben 17 yaşında bir lise öğrencisiyim , bundan yaklaşık 1.5 ay önce bonzai adlı uyuşturucu maddeyi denedim *ve çok pişman oldum , önceden hiç bir madde denememiştim , bu ilkti ve kimseyede tavsiyeyi bırak olan ortamda bulunmamasını temenni ediyorum . Sevgili forum üyeleri yakşalık 1 aydır ölmüş gibi bişeyim , hergün derealizasyon ve huzursuzluk mutsuzluk zevksizlik içersindeyim . Artık bu durum geçsin istiyorum , herşeye karşı ilgim azaldı , unutkanlık ve anlamama sorunuda başladı . Bundan yaklaşık 3 gün önce psikiyatriste göründüm ve durumumu anlattım bana lustral 50mg antidepresan reçetesi verdi . Son 2 gündür kullandığımda kendimi ayıptır söylemesi salak gibi hissediyorum , benim düşünmemi engelliyor ve beni çok rahatsız ediyor . Her neyse doktorum bana bu durumun 3-4 ay içerisinde geçeceğini söyledi . Bilmiyorum yaşadığım günlerdenmi kaynaklı ama ben hayatım boyunca devam edicek gibi hissediyorum . Artık azalsın yada geçsin istiyorum bu durum . Antidepresanıda içmeyi düşünmüyorum . Lütfen yorumlarınızı ve fikirlerinizi esirgemeyin . Ne zaman geçer bu durum ?*

Kendini huzursuz ya da mutsuz hissetmenin bi sebebi var mı ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mayaka666 View Post
      Ben 17 yaşında bir lise öğrencisiyim , bundan yaklaşık 1.5 ay önce bonzai adlı uyuşturucu maddeyi denedim *ve çok pişman oldum , önceden hiç bir madde denememiştim , bu ilkti ve kimseyede tavsiyeyi bırak olan ortamda bulunmamasını temenni ediyorum . Sevgili forum üyeleri yakşalık 1 aydır ölmüş gibi bişeyim , hergün derealizasyon ve huzursuzluk mutsuzluk zevksizlik içersindeyim . Artık bu durum geçsin istiyorum , herşeye karşı ilgim azaldı , unutkanlık ve anlamama sorunuda başladı . Bundan yaklaşık 3 gün önce psikiyatriste göründüm ve durumumu anlattım bana lustral 50mg antidepresan reçetesi verdi . Son 2 gündür kullandığımda kendimi ayıptır söylemesi salak gibi hissediyorum , benim düşünmemi engelliyor ve beni çok rahatsız ediyor . Her neyse doktorum bana bu durumun 3-4 ay içerisinde geçeceğini söyledi . Bilmiyorum yaşadığım günlerdenmi kaynaklı ama ben hayatım boyunca devam edicek gibi hissediyorum . Artık azalsın yada geçsin istiyorum bu durum . Antidepresanıda içmeyi düşünmüyorum . Lütfen yorumlarınızı ve fikirlerinizi esirgemeyin . Ne zaman geçer bu durum ?*
      Kardeşim sen badtribe girmişsin. Bu bonzai yeni nesil sentetik uyuşturucuyu bir kez bile kullananlarda bağımlı değilse aptallaşma ve ölüm korkusu gibi triplere sokuyor. Kendini kötü hissetmelerin zamanla geçer de uzak durmaya çalış, şeytan dürtmesin yine.
      ........

Yorum

Yani hic gecmicek bu derealizasyon falan diye korkuyorum bu huzursuzlugumun ozel bir sebebi yok kendine kendine oluyor . Tek istegim gecsin baska bisey istemiyorum.bu hayattan .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mayaka666 View Post
          Yani hic gecmicek bu derealizasyon falan diye korkuyorum bu huzursuzlugumun ozel bir sebebi yok kendine kendine oluyor . Tek istegim gecsin baska bisey istemiyorum.bu hayattan .
          Kardesim cok yanlıs yapmıssın ama yatıp kalkıp dua et yasın genc cabuk atlatırsın.Doktorun neden sana lustral yazdı durumunu anlatırken kullandıgın maddeyi söyledinmi ? yoksa sadece su anki icinde bulundugun durumumu anlattın...

Yorum

bazi hatalar insana yol gösterir,,
            umarim bu durumu atlattiktan sonra su anki yasadiklarini unutup tekrar denemezsin..
            'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

Bir daha beni ölümle tehdit etseler kullanmam . Ayriyetten ibadete baslicam ama antidepresan kullanmicam kimseyede tavsiye etmiyorum . Kendi kendime duzelmeyi planliyorum . Dedigim gibi birdaha vursalar kullanmam . Sadece eskisi gibi rahat ve caliskan olmak istiyorum .

Yorum

İşleniyor...
              X