Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete miyim ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete miyim ?

Merhaba öncelikle.
    Bu rahatsızlığın ismini yeni duydum araştırdım bende uzun süredir olan problemin adı gibi geldi .
    17 yaşındayım. Her şeyi aşırı kafa takan biriyim. Kötü bir şey olunca çok etkilenirim . Onu da geçtim çok güzel bi gün geçirdim eğlendim mesela eve gelince aklıma saçma şeyler getirip moralimi bozuyorum.Kas seğirmesi çok sık oluyor . Omzumda ve kolumdaki kasların dakikalarca seğirdiği oluyor. Sürekli aklımda kötü şeyler kurguluyorum. Birini görünce onun bana gelip sataştığını düşünüyorum ya da bi yerden düştüğümü kaza yaptığımı falan düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım tam olarak ne sorunum var ?
    yardımcı olacak herkese çok teşekkür ederim

Psikoloğa gitmelisin. Hazır yaşın gençken böyle bir sorun varsa çözmeye bak. Bak ben çözmedim üstüne gitmedim şimdi ne haldeyim.

Yorum

Anksiyete değilsin onyedilisin kardeşim. Kan deli, yine de danış tabi bir uzmana, fayda doldur ceplere ileride lazım olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: titrerimmüc.rimgibibak View Post
        Anksiyete değilsin onyedilisin kardeşim. Kan deli, yine de danış tabi bir uzmana, fayda doldur ceplere ileride lazım olabilir.

nikini değiştirirmisin lütfen ağzıma sakız oldu istemsiz şekilde nikini telafuz etmeye çalışıyorum

Yorum

Hocam dur bir ya; nick olayı bende deruuun mesele haline geliyor zaten... İş çıkartma şimdi

Yorum

İşleniyor...
          X