Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete Efexor xr ve Anlayamadığım birşey? lütfen yardım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete Efexor xr ve Anlayamadığım birşey? lütfen yardım

Arkadaşlar sizlere sorunumu anlatıyorum ben uzun süredir olan bu rahatsızlığımdan dolayı geçen gün bir psikiyatriste gittim.sorunum şu kafamın içinde dolaşan karıncalı gibi birşeyler var sanki kafamda karınca ordusu dolaşıyor ve kafamı içi kaşınıyor öncelikli sorum böyle birşey yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi? herneyse doktor anksiyete bozukluğumun olduğunu söyledi dilin söylemediğini beden söyler dedi bu kafandaki şeyler o yüzden oluyor dedi ve efexor xr adlı ilacı(75mg) verdi bir ay sonra geldi dedi.şuan 3 haftadır kullanıyorum herhangi bir etkisi yada yan etkisi olmadı.yani doktorun teşhisine inanıyorum üzerimde anlamadığım yorgunluk isteksizlik var doktor bu hastalıktan dolayı oluyor dedi.beni bu konuda bilgilendirebilecek olan arkadaşlar var mı? ilacı kullananlar ilac ne zaman etkisini gösterir artık kurtulmak istiyorum bu kafamın içinde dolaşan şeylerden herneyse bunlar artık şimdiden teşekkür ediyorum.

Orjinal yazı sahibi: forumcu41 View Post
    Arkadaşlar sizlere sorunumu anlatıyorum ben uzun süredir olan bu rahatsızlığımdan dolayı geçen gün bir psikiyatriste gittim.sorunum şu kafamın içinde dolaşan karıncalı gibi birşeyler var sanki kafamda karınca ordusu dolaşıyor ve kafamı içi kaşınıyor öncelikli sorum böyle birşey yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi? herneyse doktor anksiyete bozukluğumun olduğunu söyledi dilin söylemediğini beden söyler dedi bu kafandaki şeyler o yüzden oluyor dedi ve efexor xr adlı ilacı(75mg) verdi bir ay sonra geldi dedi.şuan 3 haftadır kullanıyorum herhangi bir etkisi yada yan etkisi olmadı.yani doktorun teşhisine inanıyorum üzerimde anlamadığım yorgunluk isteksizlik var doktor bu hastalıktan dolayı oluyor dedi.beni bu konuda bilgilendirebilecek olan arkadaşlar var mı? ilacı kullananlar ilac ne zaman etkisini gösterir artık kurtulmak istiyorum bu kafamın içinde dolaşan şeylerden herneyse bunlar artık şimdiden teşekkür ediyorum.
    İşin uzmanı olmamakla beraber, evde anksiyete bozukluğu hastası ile yaşıyorum. Bildiğim kadarıyla, antidepresanlar genellikle etkilerini 3-4 haftadan evvel göstermez.

Yorum

efexor iyi bir ilaç ben de kullanıyorum 150 mg. 2 ay sonunda etksini tam gösterir.

Yorum

efexor sizde uyku bozukluğu yapmıyormu

Yorum

Efexor bana 1-2 defa verildi farklı doktorlar tarafından ama hiçbirinde düzenli kullanamadım, o yüzden olumlu etkileri nedir, olumsuz etkileri nedir hiç bir yorum yapamıyorum. Ama o ilaca bi türlü ısınamadım )
          <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

4 gündür efexor 150mg kullanıyorum direkt 150den başladım bir kaç ay sonrasını çok merak ediyorum. Efexoru depresyon ve ankisiyete için alıyorum.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

tam bilmiyorum belki etkisi uzun süre sonra oluyordur doktor değilim sonuçta anlamam hastalıklardan ama ben olsam bir süre bekler herhangi bir etki yoksa nörolojiye giderdim bana anksiyete gibi gelmedi hiç kafasının içi kaşınan anksiyeteli bilmiyorum ama doğru olabilir doktor ben değilim sonuçta en iyisi bana güvenme

Yorum

Efexor'u uzun süre depresyon teşhisiyle kullandım. Güçlü bir ilaçtır ama tabi her bünyede aynı etkiyi göstermesi beklenemez. 3 haftada artık az çok etkisinin ortaya çıkması lazım. Doktorunuz belki ilaç değiştirir veya doz arttırır.

Yorum

İşleniyor...
                X