Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anksiyete için Atarax ??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anksiyete için Atarax ??

Merhaba arkadaşlar benim gündüz de devam eden kaygı durumum var. Bi sorun olduğu zaman hemen en olumsuz halini düşünüyorum. Düşünüyorum kaygı hali ile... Bunun için ilaçları araştırdım ama lustral falan uyku kaçırıyormuş, cipralex kilo aldırıyormuş. Bir de atarax var. Anksiyete tedavisinde de kullanılıyormuş Atarax bana en uygunu geldi ama anlık tedavide mi yoksa uzun süreçte tedavide mi kulanılıyor? mesela Ataraxı akşam yuttuğumda ertesi gün gündüz de kaygılarımı azaltıcı etkisi olur mu?

Yapacağın en büyük hatalardan bir tanesi doktora danışmadan ilaç kullanmaktır. Her hangi bir ilacın göstereceği pozitif etkiler ve yan etkiler tamamen kişinin beden ve ruh yapısıyla ilgilidir. Biri ilacı alır bütün tehlikeli yan etkileri görmeye başlar . Diğer biri aynı ilacı alır hiç bir yan etki görmez. Bazen ilacı ilk kullandığınızda hiç bir yan etki görmezsiniz. Bazen ilacı ilk kullandığınızda bir kaç yan etki görmekle beraber sonraki günlerde ortadan kalkar. Son sözüm bir psikiyatriste git.

Yorum

İşleniyor...
    X