Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Erkekler

Nedir bu erkeklerin kaba kuvvetle yada siddetle kendini var etmeye calismasi anlamak da gucluk cekiyorum. Bir erkek olarak hemcinslerimden utaniyorum hakkaten

ben de kadınlardan şikayetçiyim. evli erkekleri ayartıp hemcinslerinin dayak yemesine neden oluyorlar.

Yorum

gerizekali olan herkesten sikayetciyim bide dolandiricilardan hirsizlardan sikayetciyim yarin sabah ilk isim gidip bi dolandiriciyi dovucem binanin otomatigini actiricam diyeyalan atip tenezzul edip aldigi parayi iade etmezse agzini yuzunu dagitip dislerini dokucem uc bes gun ilac icmedim kendime geldim oh be dunya varmis

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post
        gerizekali olan herkesten sikayetciyim bide dolandiricilardan hirsizlardan sikayetciyim yarin sabah ilk isim gidip bi dolandiriciyi dovucem binanin otomatigini actiricam diyeyalan atip tenezzul edip aldigi parayi iade etmezse agzini yuzunu dagitip dislerini dokucem uc bes gun ilac icmedim kendime geldim oh be dunya varmis
        benim sucsuz insana cirkeflesip rezillesecegimi planlayan karasevdalinin kurdugu kumpasi ortaya cikardim yine gerizeka yine gerizeka
        bisey saninca ustunden 24 saat bekliycem bundan sonra gerizekalilarin yuzunden katil olmam hic degilse

Yorum

İnsanlar Genel anlamda güç peşinde koşar ama bana göre zayıf kavramıda tartışılır. Bir elinde balyoz duvarları yıkabilen bir adamla bir piyanisti düşün insanların çoğuna sorsan hangisi güçlü diye balyozluyu gösterirler. Güç derken ne anlamda güçlü Hükmedebilen insansa güçlü olan orası ayrı yada vuduğunu yine yıkan birisiyse oda ayrı. Sanatsal anlamda bir güçse orasıda ayrı. Toplum neye dikkat ediyor? İçinde yaşadığın toplumda önemli

Yorum

İşleniyor...
          X