Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayat tsilimi değiştiriyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayat tsilimi değiştiriyorum

gündüzleri uykuya geceleri mutluluğa ... uyku tutmuyor en iyisi gcenin tadını çıkarmak. geceleri kendimle başbaşa çok mutluyum. gündüz uyku gece mutluluk.

Bende geceleri yaşıyorum yarasa gibiyim. Ama düzenli bir hayatım olsun isterdim. Evliliğe zaten büyük tövbe ettim ama, kendi evim olsun memur olayım sabah 8 akşam 5. Bimden alış - veriş filan yapayım, pazara çıkayım çok büyük beklentilerim yok hayattan.

Normal insanlar da gündüz yaşadığı için insan gündüz uyuyup gece oturunca iyice asosyalleşiyor. Bir şeylerle meşgul değilse, yorulmamışsa zor uyuyor ve aklına canını sıkacak ve varsa geliyor..!

Yorum

gündüz uykusu insanı sarsıyor.ilaçları bırakalı bir hafta 10 gün oldu uykum düzeldi.doktor zaten prozac ın uykusuzluk yapabileceğini söylemişti.5 htp ve izzet güllü ile yola devam ediyorum.sarsılsam ,eski haline dönsemde ilaçları içmiyeceğim ,sonu ne olursa olsun.şebelek gibi 24 saat uyuşmaktan,üzerimde 50 kiloluk yükle gezmekten bıktım.bakalım izzet güllü ne demiş :

Yorum

Orjinal yazı sahibi: andblue View Post
        gündüzleri uykuya geceleri mutluluğa ... uyku tutmuyor en iyisi gcenin tadını çıkarmak. geceleri kendimle başbaşa çok mutluyum. gündüz uyku gece mutluluk.
        yazi tsilini de degistirsen keske

Yorum

Izzet gullu bu videoda konusurken aklina olumsuz birsey gelmiyor mu

Yorum

İşleniyor...
          X