Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Serseri olsam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Serseri olsam

Serserilik yapmak nasil birsey acaba ben hic yapamadim feminist bir ruh var bende walla icimde kaldi keske bende serseri olsam

Ruhum yukseliypr yukseldikce korkuyorum mukemmelci oluyorum narsist

Yorum

Serserilikten kastın nedir? Misalen sana bir serseri örneği vereyim:

Bizim buralarda x diye tanınmış bir adam vardı uzun yıllar önce gördüm ama halen sorsan tanıyan çıkar. Çok namı duyulmuş, serseri üzerinde bir kimse.

Anlatılana göre; bir gün, böyle sıradan bir gariban ile tartışmışlar, iş kavgaya dönmüş. O hiç adı sanı duyulmamış olan kişi, vurmuş bıçağı o x dediğimiz adı duyulmuş kişinin boğazına. Sonrasında adam her şeyden elini eteğini çekmiş, sakal bırakmış simit satıyordu Sonra ne oldu bilemem...

Yani, belanın belası vardır. Bak ibrahim tatlıses'e, ölümün eşiğinden döndü hatta ölmekten beter ettiler kaç tane koruması var silahlı adamı var.

Ama, can yandımı hiçbir ölümlü yenilmezlik sıfatına ulaşamaz. El kadar muhabbet kuşu bile sıkışınca ısırıyor elinle tutamıyorsun( özellikle dişi kuşlar )

Yorum

Yab kardesim bu seferde canimizi kollamaya calismakdan kotuluklerden sakinmaya calismakdan harap dusuyoruz butun enerjimiz buraya gidiyor ya olelim ya oldurelim
        Last edited by Beckett; 14-04-2016, 03:31 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beckett View Post
          Yab kardesim bu seferde canimizi kollamaya calismakdan kotuluklerden sakinmaya calismakdan harap dusuyoruz butun enerjimiz buraya gidiyor ya olelim ya oldurelim

Dönemin evliyası, başı önde yürüyen kişidir demişler. Yine dinimiz "kötülüğü en güzel şekilde def edin" demiş. Yani, sen elinden geldiğince doğru olmaya çalış, eğri olan belasını zaten bulur.

Yorum

Adam olmak iyidir

Yorum

İşleniyor...
            X