Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Surekli kötü bişey olacakmış hissi 7/24

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Surekli kötü bişey olacakmış hissi 7/24

Kotu bi hastaligim var
    usume
    Ölun korkusu
    Mide bulantısı
    Çarpıntı var bende arkadaşlar bunları nasıl alt edebiliriz bugün bi cesaretle dışarı çıktım midem bulandı geri döndüm eve gelince geçti her hangi bi hastaligim varsa bu kan tahlilinde Belli olur mu ?

Sürekli bu korkuyla yaşayıp atlatmis olanlar tecrübelerini paylaşabilirmisiniz?

3 yıl once eko EKG yaptırdım temiz çıktı 1 hafta önce beyin mr yaptırdım temiz çıktı bitek kan tahlili yaptirmadim onuda yaptırinca rahatlarmiyim acaba
    Dedim: Çok yalnızım. - Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ Ben ki sana çok yakınım

ʞoʎ ʞılsɹǝʇ ıq wıʎıʎı uǝq

''Korkun seni mahkum eder, umudun seni özgür bırakır...''

Başta söylediğin belirtilerdeki ölüm korkusu çarpıntı panikleme tek başına panik atak belirtileridir işte birden ateş basması ve nefes alamama gibi hissetme bunlar psikolojik bir hastalığın belirtileridir o yüzden kan tahlilleri herhangi bir etki yapmayacaktır, eğer sürekli endişe içindenden anksiyete sorunlarından biri olabilir psikiyatiye başvur eğer maddi durumun el veriyorsa psikoterapiule bunu aş hatta dışarı birada çık üzerine gir ölmeyeceksin

Yorum

Bende de buna benzer sey var. Takintili dusuncelerim mideme vuruyor kusuyorum istahim 0.

Yorum

senin yaşadıklarnı 5 yıldır yaşıyorum kurtlar vadisi dizi gibi bu hastalık bir gun vadi birgun ırak birgun filistin kılıktan kılıga girip gelir yanına ve gitmez ilaçlarla uyuşturulursun biraz rahatlar unutursun bıraktgın anda zappadanak yanında biter bakmıssın ölüyorsun (öyle gelir sana) ama ölmezssin surunursun inim inim inlersin bir ALLAH ın kuluda derdini bilemez fazla takma diyecemde demiyorum çünki beni takmayacaksın o yuzden yaa herru ya merru diyip yaşayabildiğin kadar yaşa

Yorum

Kardeşim bunlardan birini yaşayan biri olarak sana yazmak istedim bu ölüm korkusunu bende yaşamıştım bir panikatak hastası olarak . sana tavsiyem bir süre yalnız kalmamaya çalışmandır uyurken yanında birileri olsun veya odada asla ama asla kendini dinleme ve birileriyle knouş süreli iletişimde ol şunu de kendine ben iyiyim daha iyiyim . Dediğim gibi çevrende birileri olsun sürekli uyurken de böyle ve eğlenmeyi artır kardeşim daha iyi olcaksın umarı mm...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: firat22 View Post
            Kardeşim bunlardan birini yaşayan biri olarak sana yazmak istedim bu ölüm korkusunu bende yaşamıştım bir panikatak hastası olarak . sana tavsiyem bir süre yalnız kalmamaya çalışmandır uyurken yanında birileri olsun veya odada asla ama asla kendini dinleme ve birileriyle knouş süreli iletişimde ol şunu de kendine ben iyiyim daha iyiyim . Dediğim gibi çevrende birileri olsun sürekli uyurken de böyle ve eğlenmeyi artır kardeşim daha iyi olcaksın umarı mm...

Daha iyi olmuştum 3 aydır geçmişti 4 gündür geri döndü bu sefer kalp krizi korkusu ) mide sorunları başladı yine
            Dedim: Çok yalnızım. - Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ Ben ki sana çok yakınım

ʞoʎ ʞılsɹǝʇ ıq wıʎıʎı uǝq

''Korkun seni mahkum eder, umudun seni özgür bırakır...''

Yorum

Panik atak belirtisi degil fakat bunlar hafife alinamayacak semptomlardir ayni zamanda hayat kaliteni butunuyle etkiliyor dolayisiyla en kisa zamanda bir psikiyatriste ( psikolog degil ) gorunmeni oneririm.

Yorum

Ayni zamanda kendinde fiziki bir belirti arama anlattiklarin tamamen psikolojik, mide bulantisi dahil.

Yorum

İşleniyor...
                X