Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Suphe kusku

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Suphe kusku

Suphe ve kuskular icin ne yapmam lazim ?

Malesef yapılacak bir şey yok. Mesela bir timör gibi bir şey değil ki kesip atsınlar Şüphelerin boş olduğuna kendini ikna etmeye çalış...

Yorum

kuskularin pesine dus gercek mi degil mi ortaya cikar gercegi .yersiz kuskularsa antipsikotik kullan

Yorum

Kuskular yersiz olabilir mi hersey ihtimaller dahilinde risk ortadan kalkarsa sorun yok yada unutabilirsen unutucan baska yolu var mi ?

Yorum

kuskulandigin konuyu arastir dogru mu degil mi ogren veyahut umursamaz ol baska yolu antipsikotikler

Yorum

Göz seyirmesi, ya da daha doğru bir ifade ile göz kapağı seyirmesi, de varsa tuz ve su tüketimini orantılı olarak artırabilirsiniz. Ama gece uykusuzluk yaşatıyor sanıyorum. Bende uykusuzluk yaşattığı bir gerçek.

Yorum

Soliani birakamadim bir turlu depresan yetmiyor

Yorum

Şüpheleri gidermek için araştırmak yersiz olur bence çünkü o şüpheyi giderirsen başka bir kuşku ortaya çıkacaktır bu bir rahatsızlıktır çünkü şüphe derken takıntı olarak mı yoksa gerçek olarak mı şühe duyuyorsun ya işte lambaları kapattımmı kapattığını bilir ama emin olmama hissi olur takıntı hastalığı denir buna yoksa paranoid bir durummu var takip ediliyormuyum gibi ? öncelikle hastalıpın neyse ona göre terapiler almanı isterim ilaçlar zaten terapinin işe yaraması durumunu dengelemek için etkili, tedavi için değil. bu hastalık içten tedavide içten olur.. GEÇMİŞ OLSUN

Yorum

Şüphenin ilacı güvendir. Bence en büyük güven kaynağı da sosyalleşmektir

Yorum

Yayginlasmis anksiyete bozuklugu beraberinde depresyon donuk bir yuz ifadesi kafam ici gerilmis bir durumda dusunemiyorum bile yani kafa kilit ve malesef hastalik butun vucuda yayilmis bu halde metobalizmam yemek yemeyi bile kabul etmiyor cinsel fonksiyonlar super ozguven saglam birakmaya calistigim ilac solian 3 aydir icmedim bugun icmek zorunda kaldim bu ilacda cinsel fonksiyonlardan ve ozguvenden caliyor ben sizden kuvvetli bir antidepresan tavsiyesi rica edecegim yarin eczanecime soyleyip getirdecegim benim aklimda efexor var uygunmudur ?
                    Last edited by Beckett; 14-06-2016, 02:24 AM.

Yorum

İşleniyor...
                    X