Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Katı yeme korkusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Katı yeme korkusu

Her şey 5 ay önce çok uykuluyken yemek yerken boğazıma takılma hissi ve akabinde kulak burun boğaza gitmem ve boğazımda takılan birşey olmamasıyla başladı daha sonra bunun psikolojik olabileceğini düşündüm ve psikiyatriye başvurdum prozac likit ve zestat ağızda eriyen tablet verdi doktorum yine zaman içerisinde ilaçların yarattığı iştah artışıyla beraber yemek yemeye başladım arada sırada boğazımda düğümlenme hissi ve yemek yerken stress olma duygusunu yaşadım en son 3 ay önce katı yerken çok ağır boğulma korkusu ve panik atak yaşmamla katı besin yemeği bıraktım bu süre zarfında gezmediğim bölüm kalmadı gastroenteroloji olsun,nöröloji,kulak burun boğaz,beyin cerahi,endokrinoloji sonuç olarak ufak tefek şeyler çıktı ama katıları yutmamdaki korkumu açıklayacak fiziksel bir tablo yoktu tekrar psikiyatriye başvurdum ilaçlarım değişti şuan 2 aydan fazladır aynı ilaçları kullanıyorum fakat bir gelişme yok sadece dün kendimi zorlayıp iki küçük parça ekmek tanesi yedim onu bile yerken elerime titreme geldi artık ya bu hastalık beni bitiricek yada ben onu sabrım kalmadı.
İşleniyor...
X