Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cinsel isteksizlik yapmayan depresan var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Cinsel isteksizlik yapmayan depresan var mı?

Doktorum citol verdi,kullanıyorum. psikolojik olarak işe yarıyor ama Libido resmen sıfır. Acaba bunu engellemenin bir yolu varmı? başka bir antidepresana geçerek olur mu? Ya da ek bir hapla... libidoya zarar vermeyen antidepresan var mı?

Yoksa bu bir seçim mi? ya libido ya psikoloji =)

çoğu antidepresanlar cinsel isteksizlik yaratırlar

Yorum

sana kesinlikle ama kesinlikle selectra ilacını tavsiye ediyorum =) emin ol seni çok rahatlatacaktır cinsel isteğinle alakalıda bir sorun çıkarmayacaktır beni dinlersen karlı çıkarsın :39:

Yorum

burada ilaç ismi vermek forum kurallarına aykırıdır. SSRI grubu ilaçlar cinsel isteksizlik yapar ve citol ve selectra da SSRI grubundandır.
        arkadaş ilaç ismi vererek faul yapıyor ve tavsiye ettiği selectra da cinsel isteksizlik yapar. kendi deneyimi farklı olabilir ama selectra da pek çok kişide cinsel isteksizlik yapmaktadır.
        kendi deneyiminize dayanarak böyle ilaç tavsiyesi yapmayın. ilaçlar her kişide farklı etki gösterirler.
        SSRI grubu harici bir antidepresan ile bu problem çözülebilir.
        aslında bu konuyu burdan çözmeye çalışmanız yanlış. burada ilaç tavsiyesi yasaktır. bu problemi doktora başvurarak çok daha hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
        X