Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çok önemli mutlaka okuyun... Mutlaka !

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok önemli mutlaka okuyun... Mutlaka !

Arkadaşlar 3 seneden beri çekmediğim sıkıntı kalmadı depresyon, bipolar bozukluk teşhisleri konuldu hayatım alt üst oldu, insan ilişkilerim mahvoldu ve daha birçok şey... Ve sonunda ne çıktı biliyor musuz, tiroid bezi yetmezliği... Çektiğim o kadar sıkıntı tedaviye başlandıktan sadece kısa bir süre sonra düzelebilen bir hastalık yüzündenmiş... Mutlaka ama mutlaka kan değerlerinizde T3, T4 , TSH değerlerinize baktırın... Doktorunuzla bu konu hakkında görüşün mutlaka...

bende o hormonlara baktırayım.tşk...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
      evet haklısın anneme de oldu.ameliyattan sonra geçti rahatsızlıkları.ama şu sıralar yine 10 yıl öncesi gibi belirtileri var.ameliyattan öncede böyle olmuştu.uykusuzluk,depresyon,takıntılar...siz de de var mı uykusuzluk?
      Son günlerde aşırı kafein aldğm için oluo ama normalde olmuyor hiç... Bnm ameliyatlık bi durumum yokmuş, hormon ilaçları ile tedavi oluyorum... Annenizle hastalığımız biraz daha farklı galiba... Haşimato bnm...

Yorum

bende 6 aydır 3 tane ilaç kullanıyorum ancak hiç bir etki hissetmedim hala bitkinim.Fizyolojik bir durumdan süpheleniyorum,genel kan testleri falan normal t3 t3 tsh lara da bakıldı ama enerjisizlik durumu çözülemedi.dr depresyon ilaçlarıyla düzeltmeye calısıyor.Sadece karaciğer yağlanması bulundu bunun da tıbbi bir tedavisi yok henüz ve bu kadarda halsizlik yapmaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: euler View Post
          bende 6 aydır 3 tane ilaç kullanıyorum ancak hiç bir etki hissetmedim hala bitkinim.Fizyolojik bir durumdan süpheleniyorum,genel kan testleri falan normal t3 t3 tsh lara da bakıldı ama enerjisizlik durumu çözülemedi.dr depresyon ilaçlarıyla düzeltmeye calısıyor.Sadece karaciğer yağlanması bulundu bunun da tıbbi bir tedavisi yok henüz ve bu kadarda halsizlik yapmaz.
          Üstüne git arkadaşım bence araştır internetten neler yapabilir bunu diye... İyileşmen dileğiyle...

Yorum

o kadar cok sey varki gitmediğim tıbbi bölüm kalmadı nerdeyse , misal karaciğeri arastırmak için parca almaları lazımmış alınıp bir sorun varsada çözümü diyet spor falan dedi dr o zaman niye yaptırayım.uzun yıllardır böyleyim neyim var bilmiyorum?

Yorum

İşleniyor...
            X