Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kurtulmak istiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kurtulmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba. Ben 2009 senesinde anksiyete rahatsızlığına yakalandım ve o gün bugün anti depresan ilaçlar kullanıyorum. Son 2 yıldır efexor adlı ilacı kullanıyorum. Rahatsızlığım artık geçti ve sorunum tamamen ilaçtan kurtulmak. 1 gün içmeden yapamıyorum 75 mg kullanmaktayım. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Doktor kontrolünde bırak efexor zor bırakılabilen bir ilaç belki yerine hafif bir ilaç yazar bırakabilirsen sorun yaşama diye..

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Doktorumun yöntemi şöyle. 75 mg dan 37.5 mg düşüreceğini söyledi ve bu sabah başladım. 1 ay sonunda tamamen bırakacaksın dedi. Eğer içmeden duramazsan iki günde bir tane içersin dedi pek mantıklı gelmedi açıkçası ama umarım faydalı olur.

Yorum

Doktorun söylediği mantıksız sende hasta kafalardan mantık duyacaksın .. Mantıklı ol doktorun dediği gibi kullan

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İşleniyor...
        X