Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ağız şapırdatma üzerine

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ağız şapırdatma üzerine

Bir arkadaşım ,bizlerle yemek yerken şayet birisi ağız şapırdatma yaparsa yemek yiyemiyor.Şayet kalkamama durumu varsa azap çektiğini söylüyor.Hatta evleneceğim kişide varsa bu durum o kişi ne olursa olsun evlenmem diyor.Bu durum hakkında ne yapılabilir ?

Orjinal yazı sahibi: endezyar View Post
    Bir arkadaşım ,bizlerle yemek yerken şayet birisi ağız şapırdatma yaparsa yemek yiyemiyor.Şayet kalkamama durumu varsa azap çektiğini söylüyor.Hatta evleneceğim kişide varsa bu durum o kişi ne olursa olsun evlenmem diyor.Bu durum hakkında ne yapılabilir ?
    evet ben de öyle. hatta sinirden karsımdaki insanı paralayasım geliyor. bu anormal değil bence. olması gereken

Yorum

O kişiye birşey yedirmersin, sıvıyla beslesin ...
      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: endezyar View Post
        kendide ağzını şapırdatsın canım bi bu yüzden sevdiğinden ayrılmaz insan

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Bir ara küçükken sürekli şapırdattığımdan , ablam her yemekte istisnasız derdi, şimdidide yanımda sakızı düzgün çiğnemeyen biri varsa, uyarıyorum, geçen gün iki kere uyardım
          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Yemek yemenin de bir adabı vardır. Rahatsız olan haklı ama bu düzeltilebilir bir durum
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

yemek yerken kulaklarına pamuk tıkasın. ya da herkesten ayrı bir yerde yemek yesin. ben de uyuz oluyorum şapırdatmaya:@

Yorum

İşleniyor...
              X