Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ağız şapırdatma üzerine

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• endezyar
    adlı üyemiz ağız şapırdatma üzerine konusunu başlattı

ağız şapırdatma üzerine

Bir arkadaşım ,bizlerle yemek yerken şayet birisi ağız şapırdatma yaparsa yemek yiyemiyor.Şayet kalkamama durumu varsa azap çektiğini söylüyor.Hatta evleneceğim kişide varsa bu durum o kişi ne olursa olsun evlenmem diyor.Bu durum hakkında ne yapılabilir ?

• bjksaid92
    replied
    yemek yerken kulaklarına pamuk tıkasın. ya da herkesten ayrı bir yerde yemek yesin. ben de uyuz oluyorum şapırdatmaya:@

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    Yemek yemenin de bir adabı vardır. Rahatsız olan haklı ama bu düzeltilebilir bir durum

Leave a comment:

• shondes
    replied
    Bir ara küçükken sürekli şapırdattığımdan , ablam her yemekte istisnasız derdi, şimdidide yanımda sakızı düzgün çiğnemeyen biri varsa, uyarıyorum, geçen gün iki kere uyardım

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Orjinal yazı sahibi: endezyar View Post
    Bir arkadaşım ,bizlerle yemek yerken şayet birisi ağız şapırdatma yaparsa yemek yiyemiyor.Şayet kalkamama durumu varsa azap çektiğini söylüyor.Hatta evleneceğim kişide varsa bu durum o kişi ne olursa olsun evlenmem diyor.Bu durum hakkında ne yapılabilir ?
    kendide ağzını şapırdatsın canım bi bu yüzden sevdiğinden ayrılmaz insan

Leave a comment:

• yasi
    replied
    O kişiye birşey yedirmersin, sıvıyla beslesin ...

Leave a comment:

• ArZeLL
    replied
    Orjinal yazı sahibi: endezyar View Post
    evet ben de öyle. hatta sinirden karsımdaki insanı paralayasım geliyor. bu anormal değil bence. olması gereken

Leave a comment:

İşleniyor...
X