Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şunu yapmazsam kötü şeyler olur!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Şunu yapmazsam kötü şeyler olur!

Evet hep bu sözle hareket ediyodum bi zamanalr. Neyse ki geçti biraz. Bi şey düşünüyorum ve onu yapmazsam kötü olacağını sanıyorum.
    Ayrıca plaka okuma takıntısı var, nerdeyse 'aa şu plaka tanıdık!' diyorum. Bide bi rakam var bazen içimden geçiriyorum şuanda olduğu gibi. 10 yaşında bazı yerlere dokunma takıntısı vardı, mesela vestiyere. Kayıtsız şartsız okula gitmeden oraya dokunurdum. Şuan 15 yaşındayım. Ve artık yapmak istemiyorum. İşin kötüsü mesela kara kedinin uğursuzluğuna inanıyorum ya öyle şartlamışım ki kendimi bi gün saçımı çekmedim ertesi gün beni etkileyecek kötü bi olay yaşadım. Bi kez daha böyle oldu çekemdim saçımı ertesi gün 2 yazılıdan çok düşük aldığımı öğrendim. Napmalıyım?

okb olma olasılığı yüksek bence, uzmana gittinmi?
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Bence de okb var gibi.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Hayır gitmedim. Aslında bu durumu kendim oluşturdum. bunun farkındayım. Sınıf arkadaşımda da plaka okuma takıntısı vardı. Rehber öğretmenimize anlatmış. Hoca 1 hafta kendinizi engelleyin eğer başaramıyosanız geri gelin demiş ama uygulamadık. Her neyse, ben şey düşünüyorum benim akrabalarımdan birinde de böyle bi sorun vardı ben küçükken. Ondan etkilenmiş olabilir miyim? Kuzenim de benzer bi sorun yaşıyor ayrıca fakat onunki istemsiz. Ona tik diyebiliriz sanırım. Bide arkadaşımın biri de aynı olaydan muzdarip.
        Bazen test çözerken bile 4-5-6-8-9. sorulara bakmadan çözmek istemiyorum. Bakınca rahatlıyorum. Yazınca kendimi cidden kötü hissettim. Bu kadar üstünde durmamıştım. engelleyebilirim ama kötü hissederim galiba.
        Last edited by raggamuffin.; 02-07-2012, 10:17 PM.

Yorum

İşleniyor...
        X