Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bütün ilişkilerde yaş çok mu önemli

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
    benim çıktığım kızlar genelde 22 - 25 arasıydı bir sorun olmuyor 30'a gelmeme rağmen çok şekilsiz bir birliktelik oluşturmuyorsa sorun olmuyor kanımca...
    ben yaşına bakmıyorum pek. ama tipine bakıyorum testten geçiyor yani benden. şimdi kimseyide küçümsemiyorum ama önüme 50 tane kız koysalar çıkar dolaşırım gezerim eğlenirim ama bi zaman sonra soğuyorum ben. daha önce denedim. dedim o zaman böyle olmuyo,olmayacak o zaman bi tane güzel bul. istediğin gibi. ama bulduklarım beğendiklerim ooo baby. bana bakmıyo geçen twitte bi kız gördüm amanın tam isteğim bi tip. istanbuldan kız. yabancı dil biliyo kendine ait sitesi var falan. inceledim ettim.o kadar dürtükledim twit atım yazdım birine mrb bile demedi. acayip moralim bozuldu. sonra benim sevgilim olmaz düşünceleri bende gayet hakim oldu bazen üzüntümden anneme bazen açılıyorum gösteriyorum oda diyor ''hiç şu kız sana bakar mı'' diyor al işde bi üzüntü daha. anne öbürleri bana gel geç olur bana diyorum onuda ben yapmıyorum kimseye ümit vermiyorumda, diyorum. ya diyecem o ki seçmesem gitmez seçsem seçtiğim bana bakmaz benle etmez. bu konuda çok mutsuzum.
    bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nikola_tesla View Post
      mesela bende 23 yaşındayım ama bende genelde kendimden büyük bayanlardan hoşlanırım ....
      öyle kızlarda var. kendinden büyüklerden hoşlanan. bizm dersanede kızın biri öbür kızın babasıyla aşna vişne bunlar masada oturuyordu. konuşuyolarmış. masada bi gürültü koptu o adamın kızı bu kıza: gel buraya!!! sen nasıl koskoca adamla yatıp kalkarsın diye tokadı bi koydu. sonra duyduk kız dersaneden atılmış.
      bu sitede artık pek görünmeyecem. bazı arkadaşlarım için sadece gircem. benimle ilgili bi düşüncesi ve iletmek istediği olan özelden yazsın.

Yorum

Bazen erkekler yaşça büyük bayanları tercih ederler.İlişkiyi sürdürmek biraz daha kolay oldugundan sanırsam.Bazı genç bayanlarda yetişkin erkekleri tercih ederler kadir kıymet bilir düşüncesiyle,bir dediğinin iki edilmeyecegini düşünerek bunu yaparlar...
        Last edited by adamgibiadam; 13-07-2012, 12:09 AM.
        Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Evet yaş önemli.Çünkü karşındaki ile ne paylaşacağın ilişkini etkiler.senden çok büyük biri yada çok küçük biri ile birlikte olursan birbirinizin isteklerine cevap vermeniz kolay olmaz.Küçük göstermeniz kötü bir durum değil bence.Sizi siz olduğunuz için seven birini bulduğunuzda o bunu sorun etmeyecektir.Ha bulamıyorum diyorsanızda bu kader kısmet işi.Olmazsa sizin için hayırlısının o olduğunu düşünmelisiniz.Bir ilişkiyi yürütmek kolay değil halinize şükretmelisiniz böyle şeyler için canınızı sıkmanın bir anlamı yok.Etrafınızdakilerin söylediklerine çok kulak asmayın bu anneniz olsa bile.Çünkü herkes her şeyi doğru söylüyor , mantıklı konuşuyor diye bir şey yok.Canınızı sıkmayıp zamana bırakmanızı tavsiye ederim
          Kendin ol yeter.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iremea View Post
            Evet yaş önemli.Çünkü karşındaki ile ne paylaşacağın ilişkini etkiler.senden çok büyük biri yada çok küçük biri ile birlikte olursan birbirinizin isteklerine cevap vermeniz kolay olmaz.Küçük göstermeniz kötü bir durum değil bence.Sizi siz olduğunuz için seven birini bulduğunuzda o bunu sorun etmeyecektir.Ha bulamıyorum diyorsanızda bu kader kısmet işi.Olmazsa sizin için hayırlısının o olduğunu düşünmelisiniz.Bir ilişkiyi yürütmek kolay değil halinize şükretmelisiniz böyle şeyler için canınızı sıkmanın bir anlamı yok.Etrafınızdakilerin söylediklerine çok kulak asmayın bu anneniz olsa bile.Çünkü herkes her şeyi doğru söylüyor , mantıklı konuşuyor diye bir şey yok.Canınızı sıkmayıp zamana bırakmanızı tavsiye ederim
            ya aslında anlayış meselesi ilk birliktelik başladığında her şeyi göze alarak başlarsınız yaşı çok büyük yada çok küçük olan biriyle tabi sonra ki zamanlarda oyun bozanlık yapılmadığı müddetçe ilişkide sorun çıkmaz kanımca

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
              ya aslında anlayış meselesi ilk birliktelik başladığında her şeyi göze alarak başlarsınız yaşı çok büyük yada çok küçük olan biriyle tabi sonra ki zamanlarda oyun bozanlık yapılmadığı müddetçe ilişkide sorun çıkmaz kanımca
              eğer kabul ediyorsa yaş farkını bence de sorun çıkmaz ama benim söylediğim yirmi otuz yaş farkı içindi
              Kendin ol yeter.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iremea View Post
                eğer kabul ediyorsa yaş farkını bence de sorun çıkmaz ama benim söylediğim yirmi otuz yaş farkı içindi
                hee o yaş farkıda abartılı bir ilişki olur canımcım bencede sorun çıkması hep muhtemeldir.

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

yaş önemlidir ben anlam veremiyorum illa senden bir bayanın küçük yaşta olması ve erkeğin byandan büyük olması saçmalık diye düşünüyorum

Yorum

İşleniyor...
                  X