Duyuru

Collapse
No announcement yet.

agız kokusu bakarmısınız

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
    Kafana takacak bir şeyler bulabilmen seni haklı kılmıyor inanç. Kafana daha faydalı şeyler taksan, harçlıklarını biriktirsen, bir şeyler satsan hafta sonları, yeni bir yerlere gitsen. Ağız kokusunu takan biri (ki koktuğu da meçhul) ellerinin büyüklüğünü, vücudunun kıllılığını, sesinin rengini, kaşlarının yamukluğunu, terinin kokusunu, boyunun kısalığını, kilo dengesizliğini, ağrıyan bölgelerini herşeyi takar abicim kafasına. Sonra da tırlatır. Dikkat et.
    haklısınız.. refleks olmus birine yaklassam nefesım kesiliyor.. bide dediğiniz gibi tipimide çoook takıyorum.. bazen öle hale gelıyoki en ufak bi sivilce bile bana kabus gelıyor neden oluyor anlamıyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
      Dişlerini sabah akşam iki kere güzel bir şekilde her dişin iç ve dış tarafını 5 kere fırçala ve ağız bakım suyu ile gargara yap. Bunları zaten herkesin yapması lazım.

Sonra bir diş hekimine muayene ol. Diş çürüğü vs var mı diye.

Doktor çürük varsa tedavi edecektir ve ağız kokusu sona erecektir.

Çürük yoksa ve ağız kokusu da yoksa eğer OKB den ileri gelen bir takıntı var ise bu konuda tedavi olmak için bir psikiyatra gitmen gerekecek.

Geçmiş olsun.
      haklısınız aşmam gerekıyor. çürük yok bisi yok ama agız tadımda tuhaflık var oda anksiyeteden alakalı... ailemin yanında rahat konusuyom asla agzın kokuyo dememisler.. ama bunu aşmam lazım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: inanç.22 View Post
        haklısınız aşmam gerekıyor. çürük yok bisi yok ama agız tadımda tuhaflık var oda anksiyeteden alakalı... ailemin yanında rahat konusuyom asla agzın kokuyo dememisler.. ama bunu aşmam lazım
        Tekrar söylüyorum,takıntılarla alakalı.Takıntı denen şey,insana daha neler yaptırıyor ve zamanla diyorsun "buna mı taktım" diye.Bunu aşman lazım o yüzden.

Yorum

Eğer sağlık problemin yoksa naneli sakızlar birebir.

Yahu yine bir anım geldi aklıma. Okul dönüşü sigara içmiştim annem çakmasın diye de ağzıma parfüm sıkmıştım. Hangi akla hizmet az kalsın sokağın ortasında bayılacaktım :31:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: scorpi lee View Post
            Eğer sağlık problemin yoksa naneli sakızlar birebir.

Yahu yine bir anım geldi aklıma. Okul dönüşü sigara içmiştim annem çakmasın diye de ağzıma parfüm sıkmıştım. Hangi akla hizmet az kalsın sokağın ortasında bayılacaktım :31:
            ben çevremi avutmak ve mutlu etmek için agzıma asla parfüm sıkmam.. herseydn önce kendimi düsünürüm bencil biriyim birz haha.. saka bi yana ama bazen dişimi fırçalasamda sanki kuruyor ağzım ve nefes alışımda problemli ..

ama agzım kokmasada yakın mesafede asla rahat deilim ve rahat nefes alıp veremıom konusamıyom.. işin ilginç tarafı asosyal biride değilim ama bunu ciddi takmısım.. neler takmadımki 14 sene.. okb kanser gibi kemirdi bitirdi beni.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: inanç.22 View Post
              ben çevremi avutmak ve mutlu etmek için agzıma asla parfüm sıkmam.. herseydn önce kendimi düsünürüm bencil biriyim birz haha.. saka bi yana ama bazen dişimi fırçalasamda sanki kuruyor ağzım ve nefes alışımda problemli ..

ama agzım kokmasada yakın mesafede asla rahat deilim ve rahat nefes alıp veremıom konusamıyom.. işin ilginç tarafı asosyal biride değilim ama bunu ciddi takmısım.. neler takmadımki 14 sene.. okb kanser gibi kemirdi bitirdi beni.
              Benimkisi de avutmak yada mutlu etmek değil ki tamamen anne korkusu :tinysmile_tongue_t:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: scorpi lee View Post
                Benimkisi de avutmak yada mutlu etmek değil ki tamamen anne korkusu :tinysmile_tongue_t:
                evet her insan hata yaparak büyür.. sırf okb olmaktan deil .. hata yaparak olgunlaşıp büyüyoruz ..

bazen kendime olumsuz bişi yapsam acaba zararmı veriom fln.. halbuki kendine en son zarar verecek kişiler okblilerdir.. ondan okbliler intihardanda uzak kalırlar hep çünkü ne kendimize nede insanlara zararımız yok

Yorum

İşleniyor...
                X