Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yine Beenn :-(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yine Beenn :-(

merhaba yine ben geldim.. biliyorum sizi sktm ama bi sorunum var. ve yine nişanlımın eski sevglisi. bi kız var. adını bile duyunca kıllanyorum. nişanlımın onunla hç bi ılgşi yok.hatta nefrt edyor. ama onunla çok ortak arkadaşi var. en yakın arkadaşları kızın da arkadaşları. ve onunla görüşen arkadaşlarından bile nefret etmeye başladım. onlara güvenemyorum. hiç bişeyimı anlatmk ıstemyrm onlara.ki bu kişiler benim de arkadaşlarm. hatta bi kızı sırf onunla face de yorumlaşyr dye sıldm. nişanlıma da sldrdm.bu kisı onun 5 yıllık arkadaşı ve bana da çok büyük iyiliği dokunmuş bi insan. o kız hayatımzda olmamaşna rağmen varlığını bile kabullenemyorm napcm? o salak kızı nasıl aklımdan çıkarcm ?

Gecenin 4 ünde burada konu açıyorsan bence sende de sıkıntı var. O saatte yatakta olman lazım. Muhtemelen öğlene kadar da yatıyorsun. Herneyse; bu "nişanlımın eski sevgilisi, yeni aşkımın eski kankası, sevgilisinin ortak arkadaşları" muhabbetleri toplum olarak nerede olduğumuzu çok iyi açıklıyor. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Cafe muhabbetleri, cafe arkadaşlıklarından bu çıkıyor işte. sonumuz hayrolsun. Ben beğenmedim tabloyu takıntı. Kızma bana.

Yorum

her şeyi anladım da facebook hesabına nasıl müdahale edersin ? sizin ilişkinizden hayır çıkması zor bu şekilde . nişanlının yerinde olsam facebook olayından sonra 1 dakika durmazdım.adamın tapusunu aldım zannediyorsun galiba . nişanlının hayatını , arkadaşlarını bu derece kontrol edemezsin . dreamer ın dediği gibi ortada sıkıntılı bir tablo var ve bence çok seviyesiz . senin karşındakine saygın yok bu kesin ve kendine güvenmiyorsun bu da kesin . yaşın büyük ihtimal 20 den fazla ve benden de büyük fakat liseli kız gibisin kusura bakma .
      ego sum qui sum ...

Yorum

hanfendide sevgilisine karşı güven problemi var ve bundan haberdar dahi değil. birilerinin varolmasına karşı çıktığına göre bu takıntı değil gereksiz bir güven problemidir. sadece sevgilisine değil arkadaşlarına da güvenemiyor. aslında kendine de hiç güveni olmadığı bariz ortada...
        ....Engeller Takılmak İçin Değil,Aşılmak İçindir....

Yorum

Forumda sık sık gördüğüm bir yanlış, herkes unutmak hatırlamamak ister, lakin beyin bilinçaltı böyle işlemiyor.Unutmamaya çalışka onu daha çok hatırlamaya sevk eder.En derine sakladıkların onu en yüzeye yakın tutar...Onu kabullenmek lazım. hayatında da olabilir.Onu öcüleştirme, bırak zihninde akıp geçsin...Aksi durumda takıntı olur böyle...Kabul etmenin çeşitli yollları ve mototları var elbet bunların birisi size uyarlanıp onu yapmalısınız...Yani kim tutmayın bu bir yüktür...Nefret bir yüktür..Bunlar hep zihninde var olmasına neden oluyor.Nötr olabilmen gerek...Eksi olmanda artı olmanda sende onu var ediyor...
          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
          X