Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Deli taklidi yapıyormuşum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Deli taklidi yapıyormuşum

Arkadaslar forumda 2 tane konum var sag olsun bazı arkadaslar benim sıkıntımı az cok biliyor yardımcı oluyorlar burdaki hasta abilerim kardeslerim ablalarım gibi takıntılarım var emin olamama yani sigaranın söndüğüne 15 dk boyunca emin olamama sürekli kontrol etme agzının burnunun yamuk oldugunu dusunme foto. cekip öyle bakma vs. son zamanlarda gecmiste yaptıgım hatam aklıma gelmisti ve hayatımı zindan etmisti forumda dahi acıklayamadım ayrıntıları yazamadım utancımdan forumdaki mükemmel yardımsever insanların sayesinde bu gecmis takıntımı atlattım sayılır ara ara gene geliyor kafama yerini baska takıntılar aldı diyebilirim her gece dua ediyorum onlara ve gene bu insanların sayesinde doktora gitmeye karar vermistim taa ki bugun anneme konuyu acana kadar aslında hic özel konusmam annem ya da babamla doktora da kendi biriktirdigim paramla gidicektim bu hastalıgımdan da haberleri yok bugun cok mutluydum bos bulundum sadece emin olamama durumumu anlattım işte dedim kapıdan pencereden emin olamıyorum kapatıyorum hemen aklıma ya hırsız girerse sorusu geliyor 10 dk 15 dk kontrol ediyorum bazen foto. cekiyorum dedim diger asıl konuya bile giremedim insanların bana bakıslarını yanlıs anlayıp günümü zehir ettigimi en en en ufak seyi kafama taktıgımı aylardır hatta 2 yıldır ilk defa mutlu oldugumu söyleyemeden ciddi bi sekilde okulunda sıkıntın mı var sacmalama normal insan bi kere bakar en fazla 2 kere kontrol eder kapıyı sonra gecer sen fotograf cekiyor mussun dedi deli taklidi yapma dedi o an zaten kafamdan assaga kaynar sular dokuldu annem anlar sanmıstım o da yalan oldu.

Annene bu durumda ne yapılabilir bilmiyorum, sana inanması için bu hastalıkla alakalı yazıları okut derdim aslında ama " yoktur bir şey " diyen ve hemen konu kapatan bir anne modeli ise sana taklit ediyorsun bile diyebilir, yine de denemende fayda var. Bu durumlar sonucunda dahi bir şey değişmiyorsa kafanda daha önce oluşturduğun planı takip et ve kendi başına doktora git, ihmal etme, gerekirse ondan sonra annenlere tekrar söyler ve doktorla konuşabilleceklerini de iletirsin.

Yorum

İşleniyor...
    X