Duyuru

Collapse
No announcement yet.

takıntı ve istemsiz düşünce

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• takıntı ve istemsiz düşünce

selamun aleykum . arkadaşlar takıntı olunca istemsiz düşünceler sizdede oluyormu örneğin din takıntısı ollunca dine küfür gibi istemsiz

http://www.youtube.com/watch?v=a8LjxXSxBeA

meditasyon iyi geliyor.
    Last edited by macabre; 25-10-2014, 07:04 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
      ben de oluyor. olumlu düşün deyince birisi en olumsuz neyse onu düşünüyorum. namaz pozisyonlarının cinsel pozisyonlar olduğunu düşünüp namaz kılmıyorum.camilerde toplu tecavüzler yapılıyordu herhalde bin yıllar önce diye düşünüyorum üztelik cumaya kadınlar gitmediğine göre eşcinsellerin toplu sex yeriydi diye takıntılarım oluyor. cami minarelerini de penis şeklinde yaptklarına takılıyorum.
      yok canım daha neler tam tersi cinsellik yasak orda.minereler penis değil füze gibi sivri. çünkü füzelerin de ucu sivri oluyor

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=AmqDOA-JALg
        Last edited by macabre; 25-10-2014, 07:06 PM.

Yorum

ben de oluyor. olumlu düşün denirse, olumsuz düşünceler geliyor. namaz pozisyonlarının cinsel pozisyonlar olduğunu düşüncesi namaz kıldırmıyor. tarihte, camilerde toplu tecavüzler yapılıyor olmalı.kadınlar camiye gitmediğine göre eşcinsellerin toplu sex yeri gibi takıntılarım oluyor. cami minareleri, penisten esinlenilerek yapılmış gibi.
          çok komiksin!

Yorum

Takıntılı insan neyi çok isterse, neyi kurtuluş olarak görürse; o takıntı olarak geri dönüyor. Bunu anlayın artık.
            İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
            Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
              Takıntılı insan neyi çok isterse, neyi kurtuluş olarak görürse; o takıntı olarak geri dönüyor. Bunu anlayın artık.
              biraz daha açabilir misin Fatihiciğim, örnek verirsen sevinirim, anlayamadım.

Yorum

biraz daha açabilir misin Fatihiciğim, örnek verirsen sevinirim, anlayamadım.
                ben açayım:
                sen sex arzuluyorsun ve sexi kurtuluş olarak görüyorsun! bilinçaltı da olabilir!
                valla bunu ben demiyom fatih diyor!
                ben aynı fikirde değilim. bu daha çok psikanalitik bir yaklaşım ve ben psikanalize hiç itibar etmem.

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=GILYDpG9SFg
                  Last edited by macabre; 25-10-2014, 07:08 PM.

Yorum

Ben cinsel bir saldırı yaşayıp yasamadigiima emin olamıyorum ne yani ben tecavüze uğramak mi istiyorum
                    Çok saçma değil mi ama ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post

Nasıl yani ? Bende anlamadım .s Bunu çözersem bitiririm zaten ben bunu.

Yorum

Aşırıcı doğrucu ve ahlaklı olmak bu takıntıları alevlendiriyor. En kötüyü düşünüp kabus yaşamaya başlıyorsunuz. Anafranil, faverin, proxac, efexor ile iyi sonuç alabilirsiniz...Düşük dozla başlamanızı öneririm..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: treks View Post
                          Aşırıcı doğrucu ve ahlaklı olmak bu takıntıları alevlendiriyor. En kötüyü düşünüp kabus yaşamaya başlıyorsunuz. Anafranil, faverin, proxac, efexor ile iyi sonuç alabilirsiniz...Düşük dozla başlamanızı öneririm..
                          aynı bende o durumdayım aşırı doğrucu mükemmelliyetçi olma en önemlisi bunları tetikleyecek takıntı hastalığımın olması allah yardımcımız olsun ne diyeyim
                          Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

İşleniyor...
                          X