Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Umarsız Zamanlarda Yaşamak

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Umarsız Zamanlarda Yaşamak

....................
    Last edited by ulkeveozgurluk; 16-11-2015, 02:41 PM.

ne güzel bir üretim. yalnız olmadığımı hissettim.

Yorum

Hepimiz aynıyız.Kötü olmayı beceremdik.

Yorum

kötü olanlar hayatı yaşıyor sıkıntı çekmiyor suçluluk duymuyor bencilce yaşıyor ama biz sıkıntı çekiyoruz bu hayat adil değil bana seçme şansı verilseydi bu dünyaya gelmezdim keşke hiç doğmasaydım dünyaya anababama karşı suçluluk hissetmeye mi geldim kendimi bildim bileli onlara karşı suçluluk duyuyorum yetti artık sözleriyle suçlu hissettiriyorlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
          kötü olanlar hayatı yaşıyor sıkıntı çekmiyor suçluluk duymuyor bencilce yaşıyor ama biz sıkıntı çekiyoruz bu hayat adil değil bana seçme şansı verilseydi bu dünyaya gelmezdim keşke hiç doğmasaydım dünyaya anababama karşı suçluluk hissetmeye mi geldim kendimi bildim bileli onlara karşı suçluluk duyuyorum yetti artık sözleriyle suçlu hissettiriyorlar
          Ben yine de her şeye rağmen adil olduğuna inanmaya çalışıyorum.Adildir demiyorum bakın,inanmaya çalışıyorum.

Yorum

adil olmadığı kesin yüzeyek bakınca. dünya bir okul. her insanın deneyim kazanacağı alan farklı. deneyimlediğiniz her neyse; gülmek, ağlamak, sevinç, acı, sevgi, sevgisizlik, vs.... kendimizi aşmak içindir. bütün mesele acıyı, yanlızlığı, sevgisizliği, tüm yokluklarımızı, yaratıcı gücümüzün farkına vararak olumlu herhangi bir üretime dönüştürebilmek. çok uzun zaman hiçbir desteğiniz olmasa da bunu başarabilmek önemli. böylece insanın yaşadığı acı çok işe yaramış olacak. yeter ki iradeli olalım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
              adil olmadığı kesin yüzeyek bakınca. dünya bir okul. her insanın deneyim kazanacağı alan farklı. deneyimlediğiniz her neyse; gülmek, ağlamak, sevinç, acı, sevgi, sevgisizlik, vs.... kendimizi aşmak içindir. bütün mesele acıyı, yanlızlığı, sevgisizliği, tüm yokluklarımızı, yaratıcı gücümüzün farkına vararak olumlu herhangi bir üretime dönüştürebilmek. çok uzun zaman hiçbir desteğiniz olmasa da bunu başarabilmek önemli. böylece insanın yaşadığı acı çok işe yaramış olacak. yeter ki iradeli olalım.
              Umut ediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Taz
                Yine duygu ve düşüncelerimize tercüman olmuşsun.
                İnsan dili kadar varmış.Yaşadığım çalkantıları söze dökecek kavramları bulamıyorum bazen.Öyle tarifsiz,can yakıcı ve bıcak gibi keskin bir acı...Kifayetim noksan kalıyor...
                Last edited by ulkeveozgurluk; 27-10-2014, 09:16 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: macabre View Post
                  ne güzel bir üretim. yalnız olmadığımı hissettim.
                  evet senin kadar güzel yazıyor! senden de bekliyoruz!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buhurizade View Post
                    evet senin kadar güzel yazıyor! senden de bekliyoruz!
                    Katılıyorum.Onun benden fazla çünkü anlatacakları...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulkeveozgurluk View Post
                      Katılıyorum.Onun benden fazla çünkü anlatacakları...
                      yazamıyorum artık. okuyamıyorum da.

Yorum

İşleniyor...
                      X