Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OKB den şizofreniye mi gidiyorum?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• OKB den şizofreniye mi gidiyorum?

Arkadaslar gercekten takıntıları yendikçe yenileri geliyo sonlandıramıyorum bugün şizofreni miyim diye düşündüm kafamı gene yoruyorum bıktım bu takıntılardan bişeyi takıyorum sonra baska takıntı gelince diger taktıgım takıntıyı komik buluyorum neden bunlara takıldım ki diyorum işin garibi diger takıntılarım bittiginde güldügüm komik buldugum takıntılarımı gene tekrar takıyorum şizofreni takıntısına gelince nerden geldi derseniz gece yatarken bile perdeleri cekiyorum biri izler mizler diye sonra dus alırken kücücük bugulu bi cam var onu da kapatıyorum biri ceker youtube a koyar diye bu arada erkeğim ben de bilmiyorum neden böyle düşündüğümü sırf bu iki olaydan dolayı şizofreni oldugumu düşünüyorum kafam catlıyo sadece sigara iciyorum :S sizce bunlar takıntı mı yoksa şizofreni mi oluyorum ((

benim kadar ağır yaşayan yoktur bu sorunu konularıma bakabilirsin ağladığımı bilirim ben şizofreni oldum diye olmuyo merak etme şizofreniyi düşünme benim öyle geçti

Yorum

Kardesim sizofreniyle alakasi hic yok.. Paranoyak gibi gorunebilir ki her okb hastasi paranoyaktir.. Suphecidir yani

Bazen banada komik gelio takintim baska zaman oluyo gene kaygi yaratio su an sizofrenidn korkutugun icin aci cekiosun.

Yorum

İşleniyor...
      X