Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Okb için etkili olan ilaçlar hangileridir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Okb için etkili olan ilaçlar hangileridir?

3. yılımdayım ilk olarak lustralla başladım 8-9 ay kullandım cahillikle bıraktım.Sonra tersten gördüm tabi 😅 neyse prozac yazdı doktor onu da 2-3ay kullandım yine aynı boku yedim.Ve aon olarak paxera bunuda 1 ay kullandım ve bırakmak zorunda kaldım.En kötü buydu sağlam bir şekilde tersten görüm 😅😅😅

Neyse özgeçmiş bu şekilde.Şuan takıntılar,düşünceler,depresif hal,sosyal anksiyete hepsi üstüme çullandı azıma sıçıyorlar.Okb için bildiğiniz etkili ilaç var mı? Anafranil demeyin yan etkileri yüzünden istemiyorum.Ssır midir nedir yeni nesil okanlardan mesela Cipralex,Faverin bunlar nasıl olur? Lustrala tekrar başlayabilirmiyim güzel gidiyordu
    şimdiden teşekkürler.

kimse yok mu 😐

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
      ssri'ler iyidir. ben lustral kullanıyorum güzel gidiyor.
      evet önceki ilaçlar çok yan etkili.
      Benim almak istediğim cevap daha çok şu ilaç daha iyi okb için filan tarzı yorumlar.Lustrali bende kullanmıştım ve iyi gelmişti ama ilk ilacımdı cahillikle bırakmıştım.

Yorum

lustral okbde etkili bir ilaçmış bende psikiyatristimden duydum onu çok iıi bi psikiyatristti.okb'de uzun süre ilaç kullanımı önemliymiş lustral gayet etkili ve uzun süre kullanımı çok iyi sonuçlar veriyomuş.tavsiye ediyorlar yani.sevgiler...

Yorum

Okb'de en iyi ilac tartışmasız Anafranil'dir.Rexapin,Abilfy,Lustral,Cipralex,Proz ac ta Okb'de kullanılan ilaçlar arasındadır.

Yorum

İşleniyor...
          X