Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hayat benim için hiç de iyi gitmiyor, düşüncelerim çok karışık..Düşüncelerimi kontrol edemiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hayat benim için hiç de iyi gitmiyor, düşüncelerim çok karışık..Düşüncelerimi kontrol edemiyorum

Bu satırları yazarken düşüncelerim birbiri içerisinde karışmış durumda. Ve neyi toparlamam gerektiğini bilmiyorum.Benim en büyük problemim cinsel obsesyonlar. O kadar zorlanıyorum ki yaşamak bile bazen çok zor. Bunu sadece bazen alkolle bastırabiliyorum. En azından anlık beni rahatlatıyor. 10 gün önce bir köpek tarafından ısırıldım. Alkollüydüm o gün aşı yapamadılar sonraki gün aşı oldum 10 gün boyunca köpeği takip ettim yani ben görmedim sürekli köpeği ama mahalleliye sürekli sordum o köpek yaşıyor mu diye rengini falan söledim onlaarda yaşadığından hiç bir köpeğin ölmediğinden bahsettiler ben de 10 gun sabrettim ama alkol almadan rahat hissedemiyor bünyem bugün alkol alıyorum ne olacak bilmiyorum. Allah korusun bişey olmasın da

annemi babamı tüm ailemi, içinde iyilik olan herkesi seviyorum.
    Last edited by fored93; 28-02-2016, 09:27 PM.

bu şarkı tam anlatıyor herhalde beni

Yorum

Yorum

cevap atan yardımcı olmak isteyn yok mu

Yorum

köpek ısırması olayını sormussun artık düşünme bile unut gitsin
          alkol almak bence ilaç kullanmaktan daha iyi abartmamak kaydıyla
          cinsel obsesyonların neler biraz açıklar mısın?

Yorum

Ne tür cinsel obsesyonlar yaşıyorsun? Mesela cinsellik yaşamaman gereken sana namahrem olan insanlarla ilgili aklına gelen cinsel düşünceler mi?

Yorum

Kardeşim bu düşünceleri uzaklaştırmaya çalışma sakın bu hastalığını kronikleştirir bende okb hastasıyım tedavi görmüyorum zarar verme din metafizik hastalık cinsel obsesyonlar herşeyi yaşadım ve alkol hiçbir işe yaramaz bırak artık beyindeki sinirlerinde öldürüyorsun aynı zamanda iyileşmek istiyorsan düşüncelerini engellemeye çalışma

Yorum

Alkol den uzak dur. Sinirleri ne zarar verir. Hem sonra işin rast girmez. Tabi müslüman san.köpeğin seni ısırmasıda tesadüf olmasa gerek. Sana ilahi bir uyarı olabilir. içmeye devam edersen ilerde başına daha büyük belalar gelebilir. Gençliğine yazık. Sonra beni bir abi uyarmıştı dersin ama iş işten geçer pişman olursun. Bu gün bırak içkiyi. Hayatında yeni bir sayfa aç.

Yorum

bence obsesyonlara en iyi savaş şekli beden işçisi olmak. bedeni yormak düşünmeye fırsat vermez.cinsel obeseyonların nedeni cinselliği yaşayamamaktan kaynaklanıyor.

Yorum

Obsesyonlar kişinin yanlış bulduğu şeylere bağlıdır örneğin din le çok ilgilenen sevgisi olan bir kişi dinden çıkacak bişey yapacağına yanlışlıkla Allah a karşı kötü düşüneceğinden korkar ve bu düşünceleri düşünmemeye çalışır ve bu şekilde kaygı yaşar. Bu diğerleri içinde geçerilidir ve zarar verme takıntısında bir kişiyi istemeden zarar vereceğini düşünür ve korkar mutfaktan ve sivri aletlerden uzak durmaya başlar bu hastalık böyledir sadece korkmayın geçmiş olsun

Yorum

Düşünceleri kontrol edememe olayı bende de var. Engelli insanlarla içten dalga geçmek, çocuklara kötü gözle bakmak, evli kadınlara kötü gözle bakmak vs. Bunların takıntı (hastalığından olduğunu bilirsen), içinden ben böyle biri değilim, bunlar obsesyon diye telkinde bulunursan fayda görebilirsin. Ben pek beceremiyorum bu taktiği ama tek çözüm yolu bu. Takma demiyorum, obsesyon olduğunu bil. Bu taktiği pek uygulayamıyorum ben ama tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
                      X